2737
2734
فک میکنی پشیمونه میخواد خرم کنه به شوهرم نگم یا نکنه کمتر برم خونش به خدا من به شوهرم اصرار میکنم بر ...

تو هم بروخونت با شوهرت خوب باش

برای فرج اقا و مامان شدن همه و من صلوات مرسی 
نه عزیزم نگران نباش با شوهرتم با ارامش در مورد این قضیه حرف بزن بعدشم شوهر بیچارت چیکار کنه اون عوضی ...

اره منم دارم جدی برخورد میکنم شوهرم حساب کار دستش بیاد والا مادر شوهرم که از خداش بود انگار اونجور که با من صحبت کرد 

پیش برو پشت سر خبری نیست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اگه زندگیت رو دوست داری دیگه بیشتر ادامه نده به دعوا با مادر شوهرت . بخصوص که پشیمون شده و اون حرف رو از نادانی زده

جنگ انرژی گیر و اعصاب خورد کنیه جنگ با مادرشوهر و همسرت هم اذیت میشه

به شوهرت بگو از رفتار دختره بدت اومده و کلا ارتباطش رو با اون خانومو دخترش قطع کن ولی پسر رو از مادرش نخواه که حدا کنی . اذیت میشین همتون 

عزیزم اگه زندگیت رو دوست داری دیگه بیشتر ادامه نده به دعوا با مادر شوهرت . بخصوص که پشیمون شده و اون ...

نه به هیچ‌ عنوان خدا شاهده من بیشتر از مادرم‌ به مادر شوهرم سر میزنم‌ اصلا اهل این حرفا نیستم کارایی که من واسش کردم دخترانش نکردن خدا شاهده 

پیش برو پشت سر خبری نیست  
2740
من جای شما بودم شوهرمو کشته بودم و الان صدای منو از قبرستون میشنیدید 😬😬😬😬😠😠😠

والا بیشتر اون لحظه میخواستم خودمو بکشم‌

پیش برو پشت سر خبری نیست  

عزیزم من اگر جای تو بودم همون موقع شروع میکردم ب دادو بیداد سر دختره حساب کار دست همه بیاد باید همون موقع تکلیف دختررو مشخص میکردی حساب کار دست مادر شوهرتم میومد دختره ی بی حیا😤

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
والا بیشتر اون لحظه میخواستم خودمو بکشم‌

چرا خودتو ..اون دختره رو جرر میدادی 😠😠😠 درک میکنم من یکی به شوهرم نگاه کنه قاطی میکنم دیگه اگه کسی بخواد بوسش کنه خونش پای خودشه 😬😬😬

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
من همانیم که دیروز خونه مادر شوهرم بودم شوهرم اومد دنبالم دختر دوست مادر شوهرم پرید شوهرمو جلو چشم ب ...

دختره هنوز زنده س؟

من بودم تاالان با تبر به دو قسمت مساوی تقسیمش میکردم دوسه تا تیر هم خالی میکردم تو مغزش تابفهمه کی عشقه 

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤
2706