2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگفتی من هم خیلی مورد توجه هستم ولی شرافتم اجازه نمیده وقتی ازدواج کردم به کسی اجازه چنین غلطهایی ر ...

گفتم من از سرکل خاندانتون زیادم تو تاپیک  های   قبلی گفتم بابام خیلی به ما کمک کرد گفتم پسرت هر چی هست از صدقه سرپدرمه مگه من کم خوشگلم‌ وقاحت هم حدی داره شما دیگه پرویی رو از حد گذروندی     

پیش برو پشت سر خبری نیست  
میگفتی من هم خیلی مورد توجه هستم ولی شرافتم اجازه نمیده وقتی ازدواج کردم به کسی اجازه چنین غلطهایی ر ...

گفتم من از سرکل خاندانتون زیادم تو تاپیک  های   قبلی گفتم بابام خیلی به ما کمک کرد گفتم پسرت هر چی هست از صدقه سرپدرمه مگه من کم خوشگلم‌ وقاحت هم حدی داره شما دیگه پرویی رو از حد گذروندی     

پیش برو پشت سر خبری نیست  
2731
عزیزم میخان عروسو بچزونن از بس عوضین

اونم عروسی مثل من یخچال خریده بودم اومده خونه پسرش به من میگه تو چرا باید یخچال نو داشته باشی من نه باور میکنی از حقوقم پول دادم واسه خانم یخچال بخریم پول یخچال خودمو بابام داده بود تازه پسرشم نداده بود 

پیش برو پشت سر خبری نیست  
نرو دیگه اونجا وقتی اونا هستن باید کات کنی ..بعضی دخترا هم از بس لوسن و هیچ کس جلوشون رو نگرفته وقیح ...

من نگرانم قبل ازدواجم با شوهرم صنمی داشته البته من چند سال با شوهرم دوست بودم میگم شاید در حد یه اشتباه که اتو دست دختره داده باشه یا دختره کرم ریخته زندگیم رو خراب کنه منو به شک بندازه

پیش برو پشت سر خبری نیست  
اونم عروسی مثل من یخچال خریده بودم اومده خونه پسرش به من میگه تو چرا باید یخچال نو داشته باشی من نه ...

خوب تقصیر خودته اون چش نداشته ببینه تو یخچال داری اون وقت رفتی براس یخچالم گرفتی چند ساله ازدواج کردی

2740
اول دخترو جرررر میدادی دوم ب ننه شوهرت میگفتی اتفاقااا دومادتم خوشگل و خوشتیپه خاطر خواها اونم جنع ک ...

عزیزم گفتم حسابی امروز عصر شستمش گذاشتمش کنار از ترس به شوهرم نگفته 

پیش برو پشت سر خبری نیست  
ولش کن بره شوهزتو بچسب ب خودت ک طرف ننشو نگیره مادر شوهر منم امروز یه همچی حرفی زد باهاش حرف نزدم

فعلا از ترسش که به شوهرم نگن ۲۰وتا پیام الکی قربون صدقه فرستاده یکی نیست بگه دهنتو درست وا کن به موقعش که زن گنده الان به غلط کردن نیفتی  

پیش برو پشت سر خبری نیست  
من نگرانم قبل ازدواجم با شوهرم صنمی داشته البته من چند سال با شوهرم دوست بودم میگم شاید در حد یه اشت ...

نه عزیزم نگران نباش با شوهرتم با ارامش در مورد این قضیه حرف بزن بعدشم شوهر بیچارت چیکار کنه اون عوضی پریده بوسس کرده خواسته کرم بریزه چون همسایشون بوده به شوهرت لابد نظر داشته حالا خواسته میونه شما رو بهم بزنه عوصی که البته تا حدودی موفق سده از این به بعدشو حسابی مدیریت کن 

فعلا از ترسش که به شوهرم نگن ۲۰وتا پیام الکی قربون صدقه فرستاده یکی نیست بگه دهنتو درست وا کن به موق ...

افرین باز معذرت بلده .توهم خودتو بگیر نزار قبح کارش بریزه

برای فرج اقا و مامان شدن همه و من صلوات مرسی 
شوهرت چی گفت

والا از صحبت من و مادرش خبر نداره الان از عصر ۲۰ تا پیام قربون صدقه فرستاده که مثلا منو خر کنه به شوهرم نگم موندم چی جواب بدم هی سین میکنم جواب نمیدم اخه موندم به پرو خانم چی بگم

پیش برو پشت سر خبری نیست  
افرین باز معذرت بلده .توهم خودتو بگیر نزار قبح کارش بریزه

فک میکنی پشیمونه میخواد خرم کنه به شوهرم نگم یا نکنه کمتر برم خونش به خدا من به شوهرم اصرار میکنم بریم خونه مامانت اون روزم من اونجا بودم شوهرم اومد دنبالم اینم جواب خوبی های من تازه دو ماه نشده از پول حقوقم کمک خرج عمل بینی خواهر شوهر کوچیکمو دادم    

پیش برو پشت سر خبری نیست  
2706