2726
دختر دوست مادر شوهرش شوشوش رو بوسیده

دختر یادم نیار هنوز دلم میسوزه یادش میفتم مادر شوهر پوروم رو نگو بهم میگه خوب پسرم ماشالله خوشتیپه و موقعیت خوب داره خیلی ها حتی همین حالا هم دنبالشن    

پیش برو پشت سر خبری نیست  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر یادم نیار هنوز دلم میسوزه یادش میفتم مادر شوهر پوروم رو نگو بهم میگه خوب پسرم ماشالله خوشتیپه و ...

میگفتی ای تحفه ای تحفه😡😡😡😡

برای فرج اقا و مامان شدن همه و من صلوات مرسی 

مادر شوهرم میگه پسرم موقعیتش خوبه خوشتیپه خیلی ها دنبالشن من میگی دیگه ترکیدم‌ خیلی باهاش بد حرف زدم ولی خیلی بی فرهنگه با این طرز صحبت  

پیش برو پشت سر خبری نیست  

وا..خب حالا چرا خونه بابات؟چرا همه چی رو اینقد کش میدید..والا بنظر من که وقتی شوهر ادم کاری نکرده و ادم زیادی گارد بگیره یا برا خودش حدس بزنه که لابد ارتباطی بود..لابد حرفی بود ..باعث میشید شوهرتون حتی اگر فکرش رو نمیکرد الان اجازه اینکار رو به خودش بده..خودتون با شک بیجا و هوار هوار کردن یه موضوع کوچیک اجازه کارهای بدتر رو صادر میکنید..باز صلاح کار خویش خسروان دانند😐

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑
مادر شوهرم میگه پسرم موقعیتش خوبه خوشتیپه خیلی ها دنبالشن من میگی دیگه ترکیدم‌ خیلی باهاش بد حرف زدم ...

سوسکه به بچه ش میگه قربون دست و پا بلوریت

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
دختر یادم نیار هنوز دلم میسوزه یادش میفتم مادر شوهر پوروم رو نگو بهم میگه خوب پسرم ماشالله خوشتیپه و ...

بگو خیلیا غلط كردن مگه خودشون برادر و بابا ندارن  

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
میگفتی ای تحفه ای تحفه😡😡😡😡

بهش گفتم شما از اون زنایی هستی که خوش داری پسرت یه جا ۱۰‌نفرو داشته باشه این قدر طرز فکرت پایین و دهاتیه آرزو میکنم سردخترت بیاد تا ببینی چقدر دلت میسوزه ولی شوهرم از صحبت ما خبر نداره 

پیش برو پشت سر خبری نیست  
2706