2737
2739

من دوتا بچه کوچیک دارم ۵و۲ساله و ۴ماهه باردار هستم.بشدت تهوع دارم و ضعف و سرگیجه و کلا مدام افتادم 

ی خواهرشوهر مجرد دارم

ی جاری دارم ک ی بچه ۵ساله داره 

اتفاقی مادرشوهرم ک بشدت دلم از گذشته ها چرکین ولی تمام سعی خودمو میکنم ک فراموش کنم ی تصادفی کرده و دست و لگنش بدجور شکسته و سنشم۶۰تقریبا

شوهرم فوق العاده مامانشو دوست داره بشدت عاشقشه الیته منم مشکلی ندارم بااین موضوع بالاخره مادرشه و تو دنیا دیگه بهت نمیدن مثل اونو

ولی خوب مادرشوهرم ذاتا خشک و سرد و یخ و بی محبت و بی عاطفست و فقط و فقط شوهرمن عاشقشه و بالطبع اونم شوهرمنو و بچه هامو دوست داره بگذریم...

قرارشد ک مثلا ماددشوهرمو نوبتی نگهداری کنیم تو بیمارستان و این وسط فقط جاریم ب فکر من هست ک نمیخاد ساعات من طولانی بشه!

ولی خواهرشوهرم اصلاااااااا رعایت بچه های کوچیک و بارداریم و کمردرد و تهوع و..نداره

حالا قضاوت کنین

دیروز ملاقات اومدیم بعد جاریم موند یعنی از ۲.۵ملاقات موند تا ساعت ۱۰ ک خواهرشوهر رفته و جابجا شدن

جاریم صبحی ب خواهرشوهرم زنگیده ک توبیا برو بخواب دیشب خسته شدی ک من از ۱۰صبح میام تا بعد ملاقات مثلا ۷ هستم باز خودت بیا ک شب بمونی اونم گفته ن خودم هستم خسته نیستم منم زنگ زدم تعارف زدم ک من بیام ساعت۱۰تا ملاقات میمونم و تو ملاقات بیا گفت ن خودم هستم

خلاصه جاریم زده و خواهرش زایمان کرده...و مادرش نمتونه بچشو نگهداره

حالا من بااون وضعم از ساعت ۲.۵ اومدم ملاقات و خواهرشوهرم ک مثل میت سفید و بیحال بود و گفتم برو خونه استراحت کن گفت میرم ۸میام گفتم باشه تعارف زدم خوب!!!

اونم نامردی نکرده رفته از ۲.۵ الانم بهم زنگ زده ک ستاره جان من تاحالا خواب بودم الان میخام واسه فردا نهار میذارم و برم دوش بگیرم وچندتا کار دیگه سرهم کرد و احتمالا ساعت ۱ بیام اشکال نداره...

گفتم هرچقدر تونستی زودتر انجام بده و بیا گفت نهایت ۱۲ و خدافظی کردیم

خوب دختر خوب ماک از صبح ب تو میگیم برو بخواب نرفتی و تمام برنامه های ماهارو بهم ریختی الان من واقعا حالم خراب شده😣کلی هم رسیدگی و لگن اوردن و غذا و دارو دادن میخاد مادرشوهرم

دلم میخاد خفش کنم خواهرشوهرمو😢

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

جاریم طفلی خیلی سعی کرد نذاره من اذیت شم ولی خوب نمیشد😔

یعنی ازونطرف لجبازی خواهرشوهرم

ازونطرف عشق زیاد شوهرم ب مادرش

ازون طرف تهوع شدیدم ازین وضعیت 

تمام مریضهای اتاقش وضعشون خراب بوی بد میاد😭😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مشکل بزرگترم اینه مادرشوهرم بشدت حساسه و دلنازک و اگر مثلا من برم و نمونم ب دلش میاد ک اره چون ۱ دختر دارم این باید ب تنهایی جور بکشه 

دوستدارم باشم ولی ن دیگه اینهمه تایم😢

خوب واقعا خسته کننده اس سه ساعت فقط مونده

دخترک نادان اصلا فکر نمیکنه ک خوب زنداداشم گناه داره ...

همون صبح میرفت استراحت میکرد ک منم اینقدر عذاب نکشم دیگه

2738
2706