2703
2553

من دوتا بچه کوچیک دارم ۵و۲ساله و ۴ماهه باردار هستم.بشدت تهوع دارم و ضعف و سرگیجه و کلا مدام افتادم 

ی خواهرشوهر مجرد دارم

ی جاری دارم ک ی بچه ۵ساله داره 

اتفاقی مادرشوهرم ک بشدت دلم از گذشته ها چرکین ولی تمام سعی خودمو میکنم ک فراموش کنم ی تصادفی کرده و دست و لگنش بدجور شکسته و سنشم۶۰تقریبا

شوهرم فوق العاده مامانشو دوست داره بشدت عاشقشه الیته منم مشکلی ندارم بااین موضوع بالاخره مادرشه و تو دنیا دیگه بهت نمیدن مثل اونو

ولی خوب مادرشوهرم ذاتا خشک و سرد و یخ و بی محبت و بی عاطفست و فقط و فقط شوهرمن عاشقشه و بالطبع اونم شوهرمنو و بچه هامو دوست داره بگذریم...

قرارشد ک مثلا ماددشوهرمو نوبتی نگهداری کنیم تو بیمارستان و این وسط فقط جاریم ب فکر من هست ک نمیخاد ساعات من طولانی بشه!

ولی خواهرشوهرم اصلاااااااا رعایت بچه های کوچیک و بارداریم و کمردرد و تهوع و..نداره

حالا قضاوت کنین

دیروز ملاقات اومدیم بعد جاریم موند یعنی از ۲.۵ملاقات موند تا ساعت ۱۰ ک خواهرشوهر رفته و جابجا شدن

جاریم صبحی ب خواهرشوهرم زنگیده ک توبیا برو بخواب دیشب خسته شدی ک من از ۱۰صبح میام تا بعد ملاقات مثلا ۷ هستم باز خودت بیا ک شب بمونی اونم گفته ن خودم هستم خسته نیستم منم زنگ زدم تعارف زدم ک من بیام ساعت۱۰تا ملاقات میمونم و تو ملاقات بیا گفت ن خودم هستم

خلاصه جاریم زده و خواهرش زایمان کرده...و مادرش نمتونه بچشو نگهداره

حالا من بااون وضعم از ساعت ۲.۵ اومدم ملاقات و خواهرشوهرم ک مثل میت سفید و بیحال بود و گفتم برو خونه استراحت کن گفت میرم ۸میام گفتم باشه تعارف زدم خوب!!!

اونم نامردی نکرده رفته از ۲.۵ الانم بهم زنگ زده ک ستاره جان من تاحالا خواب بودم الان میخام واسه فردا نهار میذارم و برم دوش بگیرم وچندتا کار دیگه سرهم کرد و احتمالا ساعت ۱ بیام اشکال نداره...

گفتم هرچقدر تونستی زودتر انجام بده و بیا گفت نهایت ۱۲ و خدافظی کردیم

خوب دختر خوب ماک از صبح ب تو میگیم برو بخواب نرفتی و تمام برنامه های ماهارو بهم ریختی الان من واقعا حالم خراب شده😣کلی هم رسیدگی و لگن اوردن و غذا و دارو دادن میخاد مادرشوهرم

دلم میخاد خفش کنم خواهرشوهرمو😢

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

جاریم طفلی خیلی سعی کرد نذاره من اذیت شم ولی خوب نمیشد😔

یعنی ازونطرف لجبازی خواهرشوهرم

ازونطرف عشق زیاد شوهرم ب مادرش

ازون طرف تهوع شدیدم ازین وضعیت 

تمام مریضهای اتاقش وضعشون خراب بوی بد میاد😭😢😢😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مشکل بزرگترم اینه مادرشوهرم بشدت حساسه و دلنازک و اگر مثلا من برم و نمونم ب دلش میاد ک اره چون ۱ دختر دارم این باید ب تنهایی جور بکشه 

دوستدارم باشم ولی ن دیگه اینهمه تایم😢

خوب واقعا خسته کننده اس سه ساعت فقط مونده

دخترک نادان اصلا فکر نمیکنه ک خوب زنداداشم گناه داره ...

همون صبح میرفت استراحت میکرد ک منم اینقدر عذاب نکشم دیگه

2714
2706