2733
2739
عنوان

رو کم کنی جاری!!مادرهای عزیز که بچه هاشونو از پوشک گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 25 پست
نمیدونم چی بگم بهتون واقعا سر بچه باهم‌مسابقه میذارید بعد استرس و هول و تنشش رو اون بچه بی گناه بای ...

من ابدا  به بچم استرس نمیدم دارم با حوصله بهش یاد میدم ،،فقط اینکه میگه یه روزه یاد گرفت و فقط یه بار تو خونه جیش کرد نمیتونم قبول کنم همین

من ابدا  به بچم استرس نمیدم دارم با حوصله بهش یاد میدم ،،فقط اینکه میگه یه روزه یاد گرفت و فقط ...

باور کن دروغ میگه. بچه حداقل بعد از پوشک گرفتن تا یک ماه ممکنه فراموش کنه و حتی ممکنه تا یک سال هم طول بکشه تا کامل یاد بگیره

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از دو سالگی امتحان کردم اماده نبود

گذاشتم ۳/۵ خودش پوشکشو درمیاورد میرفت دبلیو سی

هیچ وقتم جایی جیش نکرد

اصلا اذیت هم نشدیم

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
من ابدا  به بچم استرس نمیدم دارم با حوصله بهش یاد میدم ،،فقط اینکه میگه یه روزه یاد گرفت و فقط ...

چرا نمیتونی قبول کنی؟

پسر منم فقط روز اول توشلوارش دوبار جیش کرد از فرداش جیش و پی پی رو گفت

البته خیلی مساله مهمی نیست که بخوای باهاش پز بدی به جاری

2738

حالا شما چه اصراری دارید بگید دروغ میگه، ایا روی روند کار شما اثر داره راست یا دروغش، همین باعث میشه ناخوداگاه خودتون استرس،و تنش داشته باشید و به بچه هم وارد کنید حتی اگر نخواین

حالا راست و دروغ حرفش به چه درد شما میخوره واقعا،چرا انقدر رقابت و چشم و هم‌چشمی حتی توی اینجور مسایل مربوط به بچه ها، به خودتون رحم نمیکنید به بچه هاتون رحم کنین