2410
2553

جاری من میگه دخترش فقط ۱روز طول کشید جیشش بگه!!دختر من چهار روزه داره یاد میگیره و به من میگه امیدی نیست پوشکش کن،،میخام از شما بپرسم و جوابهاتونو براش بفرستم،یه روز محاله مگه نه؟!بچه شما چقدر طول کشید یاد بگیره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نمیدونم چی بگم بهتون واقعا

سر بچه باهم‌مسابقه میذارید بعد استرس و هول و تنشش رو اون بچه بی گناه باید تحمل کنه

یه کم بزرگتر بشن و مدرسه ای بشن سر حسادتها و چشم و هم‌چشمیهاتون چی به سرشون میخواین بیارین واقعا😐

آخه از پوشک گرفتن و جیش رو گفتن هم‌حسادت و رقابت داره!!!😶😶😶

2714

من نمیتونم بگم یه روزه محاله ولی خب نرمالش اینه حداقل یه چند روزی طول بکشه. تو نت روشهایی هست برای از پوشک گرفتن در سه روز! ولی خب دختر من دو هفته ای طول کشید تا یاد بگیره. دو سه روز اول که وحشتناک سخت بود برام‌

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

بچه ها باهم فرق دارن یه روز امکان نداره بچه یاد بگیره ربات نیست که بچس حتما باهاش کار کردن ازقبل توهم به بچت فشار نیار نمیدونی همین از پوشک گرفتن چقد تو زندگی آدم تو بزرگ سالی اثر داره اگه بچرو مجبور کنی بچه تو بزرگیش احتکار گر میشه اگه آسون بگیری بی بندوبار بهتره کم کم تو چند هفته بهش یاد بدی اگرم کثیف کرد سرزنشش نکن بگو که فقط مامان ناراحت شد میتونی شرت آموزشی بگیری که کثیف کاری نشه 

عزیزم جاری شما شعر میگه. بچه هر چقدر هم باهاشو باشه تا بخواد یاد بگیره زمان میبره ترو خدا بخاطر رو کم کنی به بچه استرس ندید که نتیجه معکوس میشه. به جاریت بگو یه شب بیاد خونه اتون بمونه اونوقت میفهمی که بچه چطوری میگه جیش 😐

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

من دو سال و دوماهگي پسرم رو بكي دو روز پوشك نكردم انگار نه انگار ولي دوسال و چهارماهگي يه روز صبح بيدار شد بردم دستشويي گفتم از اين به بعد اينجا جيش ميكنيم يه عالمه برچسبم با هم مي زديم به در و ديوار دستشويي همون روز ياد گرفت فقط يه مدت به پي پي هم مي گفت جيش زمان هاي متفاوت واكنش هاي متفاوتي داره

عزیزم جاری شما شعر میگه. بچه هر چقدر هم باهاشو باشه تا بخواد یاد بگیره زمان میبره ترو خدا بخاطر رو ک ...

من ابدا  به بچم استرس نمیدم دارم با حوصله بهش یاد میدم ،،فقط اینکه میگه یه روزه یاد گرفت و فقط یه بار تو خونه جیش کرد نمیتونم قبول کنم همین

2706