2737
2734
عنوان

باشوهرم دعوام شده+از بغض دارم خفه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2322 بازدید | 82 پست
خوب این دلیل نمیشه که گوشی نبری شاید تو بیرون یه مشکل واسه خودت پیش بیاد بخوای به کسی زنگ بزنی احساس ...

یه هفته بود گوشیم شار ژ نداشت کجا زنگ میزدم

تو سری خور نیستم

اما طبیعتا زورم به شوهرم نمیرسه

تنها راه حلی که خانم های نی نی سایتی میدن=طلاق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر نمیکردم واقعا کسی زنگ بزنه باشوهرم ک اون دیقه حرف زدم  مامانمم ک مسافرته زنگ نمیزنه دیگه ...

اسمش تلفن همراهه شاید بیرون که رفتی بهش احتیاج میشد فک میکنم عمدا گوشیت نبردی !!!

خدا هست و خدا هست و خدا هست........
2728
اسمش تلفن همراهه شاید بیرون که رفتی بهش احتیاج میشد فک میکنم عمدا گوشیت نبردی !!!

نه بخدا واقعا فکر میکردم زنگ نزنه

کیف نبردم با خودم

تصمیم داشتم زودم برگردم

فقط یه کلید رداشتم

2740

استارتر مشخصه ازچت کردنت چطور ادم رو مخی هستی تو 

خدایا میدونم این ماه بهترین خبر عمرمو میشنوم. یه قانون جذبی هستم.1401/9/1 بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت که نور امید به قلبم آوردی. ۱۴٠۱/۹/۱۹ قلب خوشگلتو دیدم تو سونو 1401/10/26 با مامان بابام و بابایی رفتیم سونو انتی چقد خوب بود تنها نبودم و خانوادم بخاطر من و نی نی موندن پیشمون که باهام بیان سونو امروز1401/12/3 جنسیت نی نی مو فهمیدم، یه دخملی ناز. خدایا شکرت 😍۱۴٠۲/۴/۱۹امروز دختر نازم به دنیا اومد ساعت۷:٠۵صبح😍
نه اتفاقا رابطه مون زیاده اخلاقشه

باهاش کل کل نکن زندگی محل زورآزمایی نیست

شوهر منم یه چی بگه من سریع انجام میدم بعد هی میپرسم خوب شد ؟تا اوکی نده ادامه میدم به راست و ریست کردن 

بهشم یه چی بگم و جوابش منفی باشه رو حرفش حرف نمیزنم از یه طرفی منم روی خیلی از تصمیم هاش تسلط کامل دارم چون دیده خیلی به حرفاش گوش میدم 

تکیه گاهم فقط خداست ،در پناه خدا همه چیز شیرین میشه 
کل کل میکنم؟؟؟

وقتی میبینی زود عصبانی میشه تو اروم باش چیزی نگو بعدا بشین باهاش حرف بزن شوهرتم دیده شما ناراحت شدی میخواسته از دلت دربیاره ببرت پارک که شما نبودی خونه حداقل بهش میگفتی دارم میرم بیرون

باهاش کل کل نکن زندگی محل زورآزمایی نیست شوهر منم یه چی بگه من سریع انجام میدم بعد هی میپرسم خوب شد ...

اتفاقا بخدا تو فکر کن یه درصد شوهرم به حرف من باشه

جمعه که میشه میگم بریم بیرون میگه

نه

بعد که میره بیرون دوستاش بگن بریم میاد میگه بریم

منم چیزی بهش نمیگم اما تو دلم میگم چی میشه من ک میگم موافقت کنی؟؟؟

انتظار داره منم عین همه حرفاشو گوش بدم

وقتی میبینی زود عصبانی میشه تو اروم باش چیزی نگو بعدا بشین باهاش حرف بزن شوهرتم دیده شما ناراحت شدی ...

حرف نزنم بدتر میکنه

میگه تو منو ادم حساب نمیکنی

از دلم در اوردن بخوره تو سرش

این چه اخلاقیه ک هر چی بهش بگم حتما اولش باید مخالفو کنه

2706