2737
2739
عنوان

باشوهرم دعوام شده+از بغض دارم خفه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2322 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برام مهم نیست این مسائل چیزایی هست که هر روز بهم میگن خالم میگه تو که چاقی بد ترکیبی شوهرت به چه ام ...

ای بابا عزیزم به حرف بقیه اهمیت نده شاید این رفتارای توام بخاطر تاثیر حرفای بقیه است

سعی کن باارامش باهاش حرف بزنی 

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 
بیا بگو چجوری رو مخ نباشم دیگه😥

عزیزم منو ببخش انقدر صریح گفتم ولی ازچتات عصبی شدم نمیدونم،یکم نرم تر و مهربون تر

خدایا میدونم این ماه بهترین خبر عمرمو میشنوم. یه قانون جذبی هستم.1401/9/1 بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت که نور امید به قلبم آوردی. ۱۴٠۱/۹/۱۹ قلب خوشگلتو دیدم تو سونو 1401/10/26 با مامان بابام و بابایی رفتیم سونو انتی چقد خوب بود تنها نبودم و خانوادم بخاطر من و نی نی موندن پیشمون که باهام بیان سونو امروز1401/12/3 جنسیت نی نی مو فهمیدم، یه دخملی ناز. خدایا شکرت 😍۱۴٠۲/۴/۱۹امروز دختر نازم به دنیا اومد ساعت۷:٠۵صبح😍
عزیزم منو ببخش انقدر صریح گفتم ولی ازچتات عصبی شدم نمیدونم،یکم نرم تر و مهربون تر

نه خواهش میکنم

راحت باش

چشم نرم تر و مهربون تر هم برخورد میکنیم

تنها راه حلی که خانم های نی نی سایتی میدن=طلاق
2740