2733
2734
عنوان

شما باشین ناراحت نمیشین؟

211 بازدید | 21 پست

از صبح پاشدم فسنجون گذاشتم با شور و شوق تا ظهر که شوهرم بیاد بعد دیدم تاخیر داره زنگ زدم بهش میگه رفتم کارگاه تو ناهارو بخور من میام، شوهرم دوشیفت کار میکنه البته الان وقتش آزادتر و بیشتر میاد خونه ولی اینکه بمن خبر نداده کلی تو ذوقم خورد تاحالا این بار سومشه، من ناراحت میشم میگم چطور مگه زن و شوهر نیستیم چرا یه خبر نمیدی بهم باز انگار نه انگار، اینم بگم رابطمون از هر نظر خوبه و هیچ مشکلی نداریم، ولی اینکه بهم خبر نمیده ناراحتم میکنه😣

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

شوهرمنم همینه انقدر درگیره کارمیشه ک کلا یادش میره.درکت میکنم

خدایا میدونم این ماه بهترین خبر عمرمو میشنوم. یه قانون جذبی هستم.1401/9/1 بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت که نور امید به قلبم آوردی. ۱۴٠۱/۹/۱۹ قلب خوشگلتو دیدم تو سونو 1401/10/26 با مامان بابام و بابایی رفتیم سونو انتی چقد خوب بود تنها نبودم و خانوادم بخاطر من و نی نی موندن پیشمون که باهام بیان سونو امروز1401/12/3 جنسیت نی نی مو فهمیدم، یه دخملی ناز. خدایا شکرت 😍۱۴٠۲/۴/۱۹امروز دختر نازم به دنیا اومد ساعت۷:٠۵صبح😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ناراحت نباش.اینا چیزای کوچیکن.

نگا کن به دیگران که چقد مشکلات بزرگ بزرگ دارن بعدش این اخلاق شوهرت که یادت میره هیچ،یهو دلتم براش تنگ میشه  

ولی اگر این رفتار اذییتت میکمه باهاش صحبت کن بگو خبر بده قبلش ولی بازبان نرم و رفتار خوب

زندگیت عسل

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
2738

من که انگار دارم به ندیدنش عادت می کنم 7صبح میره تا 9شب ،3شب باشگاه میره یه شب فوتبال سالن ،جنعه هم میره ماهیگیری ،خسته ام از بس بار مسئولیت زندگی به دوش کشیدم حرفم میزنم میگه ناشکری نه دنبال دوستم نه اعتیاد نه زنای مردم

منم اولش شاید برنجم  ولی  بعدش به دل نمیگیرم  اشکال نداره عزیزم  به زبون خوش بهش بگو  تا از این به بعد اگه نخواست بیاد خبر بده 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
ای بابااا گفتم چی شده!! خب با زبون خوش وقتی ک حالش خوبه بهش بگو ک دوس داری بهت خبر بده جون نگرانش م ...

ده بار گفتم انگار ن انگار

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

شوهر منم همینطوره 

شغلش ازاده و دو شیفت کار میکنه

ناراحت میشم ولی میدونمم ک واقعا یادش میره که بی توجهی میکنه

بهش میگم حتی ی زنگ نمیزنی به من میگه به خدا وقت نمیکنم اصلا

از دیشب اینقد تو همین نینی سایت ی چیزایی خوندم ک همش میگم خداروشکر من همچین شوهری دارم

تو هم زیاد سخت نگیر درکش کن

ولی گه گاهی بهش بگو دوس دارم بهم اطلاع بدی اخه من منتظر تو میمونم تا بیای

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
خوب درگیر کارشه تاپیکای بعضیارو ببین  تو در برابر اونا مشکلی نداری که بشین زندگیتو بکن

مشکل ندارم فقط ناراحتم

2706