2737
2734
عنوان

خانوما من رحمم سرده چی بخورم گرم شه الان پری شروع شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1585 بازدید | 55 پست
خواهرشوهرم همین علایم داشت باردار نمیشد دکتر بهش گفت یک کیلوخرما رو با کمی اب بپز که نرم بشه سیاهدون ...

مشكلش چي بود دقيقا؟

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان اول روزپری هستم شروعکنم؟

اين كه خيلي مقويه ضرر نداره

خيلي ام گرمه درد پريود رو كم ميكنه 

به زن هاييم كه طبيعي زايمان ميخوان بكنن ميگن بخورين هم قواي بدن رو ميبره بالا هم گرميه 

فقط حواست به جوش زدن هم باشه

الان چاي دارچين و زنجفيل غليظ بخور دردتم كم ميكنه

با روغن سياه دونه نافت رو ماساژ بده

2728
ببین منم رحمم سرد بود، تمام علائمشو داشتم، رازیانه خوردم، دقیقا ماهی که رازیانه خوردم باردار شدم بعد ...

رازیانه با چای دم کردی؟ چ مقدار خوردی

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
نامدار باشه عزیزم خدا برات حفظش کنه 😍😍آخه عطاری بهش گفته بود اصلا نخوره و بچه حتما دختر میشه واقعا ...

ممنون از لطفت🌷

آره منم شنیده بودم که رازیانه باعث دختر زایی میشه ولی خب اصل کاری یکی دیگه ست که تعیین کننده ست

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹
2738
شما چند روز خوردیدعزیزم؟؟

تقریبا ۲۰ روز که بعد پریودم عقب افتاد و چون شک کردم که حامله باشم قطعش کردم

چند تا پست بعد تر کامل توضیح دادم

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹

اول از همه پیشنهاد میکنم بری پیش یه دکتر طب اسلامی و سنتی خوب.

بعد هم من با مصرف تقریبا مداوم ترکیب عسل و پودر دارچین برای صبحانه پری خیلی بی نظم و لکه بینی رو خیلی بهتر و منظم کردم.

و در آخر سعی کن سردی جات رو خیلی کم کنی یا اگه خواستی گاهی بخوری بهش گرمی اضافه کن تا لااقل اثرش کم بشه 

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"

معلومه هرجی گرمه بخور رازیانع ..شربت گلاب

.

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠

عسل و سیاه دونه درست کن هر شب خودتو و شوهرت یه قاشق مربا خوری بخور خرما و کشمش هم زیاد بخور غذاهایی که سردین بلافاصله گرمیجات بخور من اینکارارر که کردم با اولین اقدام باردار شدم در ضمن صبحا هم دارچین و عسل بخورین آخه سه ماه قبلش بارداری خارج رحمی داشتم تازه یکسالم اقدام بودم 

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
2706