2733
2734
عنوان

خانوما من رحمم سرده چی بخورم گرم شه الان پری شروع شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1588 بازدید | 55 پست

کلاتغذیتوبایدعوض کنی، سعی کن سردی نخوری یااگه میخوری باگرمی بخوری،مثلاماست روباپونه وگل محمدی بخور، ترشی کلاحذف کن، ماهی باکشمش یاخرماو...، دارچین وخرماوزنجبیلم خوب گرمن، سعی کن توپریودیت فقط گرمی بخوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین منم رحمم سرد بود، تمام علائمشو داشتم، رازیانه خوردم، دقیقا ماهی که رازیانه خوردم باردار شدم بعد ...

تیکرتون درسته ؟یعنی بچه پسره ؟آخه خالم میخواست بخوره برا مشکلش گفتن بهش نخوره دختر زایی میاره چون یک دختر داره میخواست اقدام کنه برای پسر 

2728

گرميجات بخور

برنج رو حذف كن

گوشت گوساله و گاو رو حذف كن

زنجبيل و دارچين زياد مصرف كن

اجيل خوبه

الان كه پريودي دور نافت رو با روغن سياه دونه ناساژ بده بعد پريودتم واژينال استفاده كن

عسل بصورت واژينال و اينكه بخور

و....

ارده و شیره بخور خیلی گرمِ جواب میده نان سبوس دارهم مصرف کن

خرما بخور

برنج ومرغ وماهی کمتر مصرف کن جاش جگر وقلوه دل وگوشت بوقلمون خصوصا ران و گوشت گدسفند بخور

نخود زیاد مصرف کن

بادام وپسته وگردو وانجیر

چای کمتر بنوش به جاش قهوه بخور

روغنت را روغن کنجد وزیتون وروغن محلی کن

با روغن کرچک شکم واطراف کمرتو مدام ماساژ بدهو با یه دستمال ببند تا گرم بمونه مادر بزرگم خدا بیامرز میِفت با روغن محلی یا روغن دنبه اینکارو کنید

پیاز وسیر هم خیلی گرمیشون بالاست دوست داری کنار غذات یه مدت بخور

2738
عزیزم از الان ترشی و لبنیات رو کلا حذف کن.یه سرچم تو نت کن همه چیز دستت میاد

درست میگید مصرف سرکه سردی رحم را بیشتر میکنه 

من خودم هر وقت ترشی زیاد کنار غذام استفاده میکنم میل جنسی ام واقعا کم میشه

عسل و سیاهدانه هرروز صبح ناشتا

دمنوش های گرم مثل دارچین زنجبیل بابونه رازیانه و...

مصرف لبنیات مثل ماست و دوغ و بقیه سردی ها مثل گوشت مرغ خیار گوجه و... رو به حداقل برسون و اگر امکانش هست حذف کن حداقل در دوران پریودی مصرف نکن 

گوشت گاو و گوساله عدس بادنجان تولید خون غلیظ و کثیف میکنن به علاوه طبعشون هم سرد هست در دوران پریود مصرف نکن.بهترین گوشت ها گوشت گوسفند بوقلمون خروس محلی شتر هست 

روغن مالی زیر شکم قسمت رحم و تخمدان هرروز با روغن سیاهدانه یا زیتون 

بادکش زیر شکم بعد از اتمام پریود تا موقع تخمک گذاری 

توجه داشته باش که هیچ وقت قسمت زیر شکمت خیس و نمدار نمونه چون رحم سریع سرما و رطوبت رو جذب میکنه واسه همین موقع ظرف شستن پیشبند ببند یا لباس نمدار نپوش روی زمین سرد نشین 

میشه لطفا دستور رو بگی

ببین من یه قاشق رازیانه رو آسیاب می کردم می ریختم داخل یه لیوان آب جوش، نیم ساعت دم می کشید بعد از صافی رد می کردم، یه قاشق عسل قاطیش میکردم و میخوردم، هر شب قبل از خواب

مدت استفاده ش ۴۰ روزه کلا، تو روزای پریودی اصلا نباید بخوری، پاک که شدی شروع کن، تا پریود بعدیت بخور، دوباره تو پریودی قطع کن و بعد شروع کن، تا چهل روز بشه

البته اول مطمئن شو پرولاکتینت بالا نباشه چون اگر باشه ممنوعه نباید بخوری

من بعد از پاک شدن شروع کردم تا پریود بعدیم تقریبا ۲۰ روز خوردم که دیگه پریود نشدم و باردار بودم

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹

يه جعبه خرمارو بريز تو اب جوش حدود ٥ مين راحت پوستش كنده ميشه همه رو پوست بگير هسته هاشونم درار با گوشت كوب لهش كن يه پيمانه گردو ريز خرد شده و بك پيمانه پودر نارگيل و كنجد و دارچين فراووون اضافه كن

دستت رو كمي خيس كن اونارو به شكل توپك در بيار باز تو كنجد يا پودر گردو يا نارگيل بچرخون

روزي چندتا بخور

اين براي روز زايمان هم خيلي خوبه

تیکرتون درسته ؟یعنی بچه پسره ؟آخه خالم میخواست بخوره برا مشکلش گفتن بهش نخوره دختر زایی میاره چون یک ...

بله عزیزم درسته، پسره

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹
2706