2733
2734
عنوان

مامانم بخاطر کنکورم گریه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 12301 بازدید | 509 پست
من دركت ميكنممم حرفاي فاميل  انتظار پدر و مادر اين فشار ها حال ادم و خيلي بد ميكنه منكه رفتم ...

عزیزم بهترین کارو کردی منم پشیمونم کاش پارسال میرفتم ازین جو دور میشدم ان شاءالله امسال به دلخواهت برسی

بچه ها با زیست سه سال.شیمی دوم و سوم ادبیات کامل بجز چنتا درس.دینی کامل بجز 10درس...زبان بجز ریدینگ.عربی منصوبات و ترجمه..فیزیک پیش دو و ریاضی حد و مشتق و کاربرد و احتمال و مثلثات و امار با سهمیه ی پنج درصدی میشه هوشبری ی استان مثل ایلام اورد؟؟

گاهی گمان نمیکنی و میشود  ......ما در جهانی زندگی میکنیم که اشتباهاتمان را تقدیر به دوش میکشد ولی موفقیت هایمان را مدیون تلاشمان هستیم!!!!خدا اگر مهربان نبود چه میکردیم با این حجم از ادعا.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فيزيك صفر به نظرت اين دو هفته رو چيكار كنم ميگن پيش دو اسونه ولي اخه من اينقدر فيزيكم افتضا ...

کنکور سال۹۵ روبردار چندتا سوالو اخرشوببین چقدر ساده س...کلا چندتا فرمول کلی داره پیش۲ ک میشه سوالاروباهاش زد..تومیتونی😍روسوالای کنکور مانور بده..چندتا سوال اخر فیزیک..بزو کتابتو بردار یا جزوتو فرمولارو یادداشت کن‌تویه برگه بزار جلوت سعی کن نگاه کنی سوالاروحل کنی..اینجوری برات تثبیت میشه

2728
منم یه ادم دیگه شدم کلا همه لذت های زندگیو به خودم حرام کردم وجودم پر از ترس و ناامیدی و تنهاییه

من همه دوستام بهم غبطه میخوردن الن چی شدم ی ادم افسرده با روحیه داغون اعصاب داغون پوست داغون هیچی برام نمونده ب معنتی واقعی خسته شدم کاش میمردم راحت میشدم از اول تاپیک تا الن دست خودم نیس دارم فقط گریه میکنم 

🖤
2738

البته زیست بجز ژنتیک

گاهی گمان نمیکنی و میشود  ......ما در جهانی زندگی میکنیم که اشتباهاتمان را تقدیر به دوش میکشد ولی موفقیت هایمان را مدیون تلاشمان هستیم!!!!خدا اگر مهربان نبود چه میکردیم با این حجم از ادعا.......

وای نه نرین بچه ها من موبایل ندارم با لب تاب اومدم . اینجا بمونین  

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.
مثل همیم منطقه چندی؟  چقد حال هممون بده

اره من افتضاحم خدا ببخشه ک فقط ب خودکشی فک میکنم..منطقه سه ام سهمیه ی 5 درصدی دارم

تنها تو شكست نخوردي خيليااااا مثل توهستن هااا منم معدلم ١٩/٨٣بود منم مدرسه استعدادهاي درخشان بودم ...

امیدوارم حقمونو از کنکور بگیریم بالاخره

بضیا خیلی بد باهامون حرف میزنن می فهمن پشت کنکوریم خیلی قشر رنج کشیده این