2733
2739
عنوان

مامانم بخاطر کنکورم گریه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 12301 بازدید | 509 پست
اینجوریشو ندیده بودم😶😶😶 تو پزشکی هم استادا بچه های خودشونو با رتبه های نجومی میارن عدالت کجا بود

جانان عزیززم اینجوری نکن با خودت

ما همه تحت فشاریم

ولی از بقیه با دل بکنیم فقط به خود خدا امید داشته باشیم

راستی دوتا تاپیک اخر منم بخون 

مخصوصا اخریشو درمورد یه خانومه هست 

من دبیر بودم و هستم الانم سال پنج پزشکی هستم سال بعد اینترن میشم  تموم کردم  رزیدنتی میخو ...

عزیزم دبیر چی هستین چه جوری هم دبیر هستین هم پزشکی میخونی؟ مشتاق شدم بدونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید میشه بپرسم شغل الانتون چیه و کی پزشکی قبول شدین؟ من احساس میکنم دیره دیگه واسم دوستم میگه زش ...

اون دوستت یا حسودی میکنه یا تو باغ نیست.همسر من متولد 65 هستش امسالکنکور شرکت میکنه و بکوب هم خوند به سن چه ربطی داره.الان رفیق همسرم دارو میخونه هم سن خودشه اونی که میگه 22 زیاده برا پزشکی شرو کردن یا خیلی بچگانه فک میکنه یا نمیخاد شما پیشرفت کنی

من دبیر بودم و هستم الانم سال پنج پزشکی هستم سال بعد اینترن میشم  تموم کردم  رزیدنتی میخو ...

ماشالا چه انگیزه و پشتکاری ... منم یه رشته مشابه شما رو میخونم و فقط منتطرم بزودی تموم بشه فقط استراحت کنم از بس فشار میاد به آدم😄

❤❤🌸🌸
2731
از سهمیه دارا متنفرم 😒😒😒   چقدرم پر ادعا هستین🙄🙄🙄میگی ۵ درصد که چیزی نیست و دو هزار تا ج ...

من خودم ی همکلاس داشتم تو مدرسه بهش ریاضی یاد میدادم اون با سهمیه باباش دندان پزشک شد من شدم پیراپزشک.متنفرم ازشون 

[QUOTE=94256190]میگن براشون کارم نیس تو هر بیمارستان یکی دو نفر هوشبری و اتاق عمل میخوان😔 من هیچ

پقت نمی تونم رویام 

من الان جز آدم های موفق ام سه  سال از بهترین روزهای عمرم رو پشت کنکور بودم.در بدترین شرایط خانوادگی وخدارو  شکر به هدفم رسیدم.منم به خاطر مادرم.ولی این رو بگم ازاینکه به هدفم رسیدم واقعا خوشحالم.ولی با توجه به مشکلاتی که الان دارم به این رسیدم که نباید هیچ چیز رو به زور از خدا خواست همیشه راضی به رضایتش باشید.چه ا

بسا اگه من در ظاهر آدم موفقی نبودم زندگی خانوادگی بهتری شاید در انتظارم بود.اینها رو گفتم که بدانید خوشبختی  تحصیلات و شغل نیست

چقد صحبتات مثله ۱۰ سال پیش منه منم ۱۰ سال پیش فشار روم بود همه ازم انتظار داشتن قبول شم بد ازونور شرایط خونه ناجور بود 😏منم مثله تو افسرده شدم ولی عزیزم با خودت بگو که میتونی و این یه ماراتونیه که باید بری من الان شرو کردم به خوندن عزیزم ولی هم سنام الان پزشک عمومیمیشونو گرفتن درسته که سن فقط یه عدد ولی وقتی سنت یکم بر بالا توقعاتتم از خودت بالا تره بزرگترین مشکل منو تو اینه که از دیگران برا خودمون قول ساختیم دانشگا ازاد نرو منم دقیقا مثله تو خواستم دوباره بخونم‌که ازاد رفتم ولی بری دیگ رفتی ...

اشتباه منو نکن تو

پرستاری خیلی رشته خوبیه روش فکر کن...

2740
اون دوستت یا حسودی میکنه یا تو باغ نیست.همسر من متولد 65 هستش امسالکنکور شرکت میکنه و بکوب هم خوند ب ...

نمیدونم منم این حرفا خیلی روم تاثیری نداره 

ولی چند روز پیش یهو یاد حرقش افتادم گفتم‌نکنه واقعا اینطوری باشع که اون دوستم میگفت و بخان مسخره ام کنن خیلی حس بدی بهم دست داد 

اگه گفتین کی ام؟😁😜
بزار منم سرزنشت کنم  چقدر شما پشت کنکوریا اعصاب خرد کن هستین و دس نخون و پرمدعا الان مامان شا ...

ببخشید شما ک دبیری گفتین خوندین یعنی دانشگاه دولتی بودین بعد الان پزشکی بین الملل میخونین؟

سلام...ما در حال اسباب کشی هستیم بعد 8 سال و 14 بار اسباب کشی. داریم وارد خونه اصلیمون که قشنگه ولی پر از کم و کسری میشیم من عاشق اون خونم .....نمیتونم دیگه اینجا بخونم ...دارم میرم سال نهم ...میزنم تجربی ...کتاب و ازینام دارم پس بنظرتون تو این مدت اسباب کشی بخونم؟چون نمیشه اصلا