2733
2739
عنوان

قضاوت کنید😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2622 بازدید | 169 پست
همه چی دست مامانمه ؛ بابام ما رادیوشه به چیزی  هم کار نداره

عزیزم شایدمادرتون ازقبل قصد مسافرت داشتن بخاطراون باهاتون اونجوری رفتارکردن 

دختردایی منم شرایط مثل شما داشت ولی خودشون 2ماه یه جارواجاره کردن وهرچی دورواطراف گفتن مادرتون 3طبقه خونه داره برین اونجانرفت گفت دوری ودوستی تواون دوماه کلی هم اجاره خونه دادولی نرفت خونه ی مادرش

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی من همیشه از مادر خودم ناراحت میشدم یکم غرغر میکرد ولی مادرشما رو دست مادرمنو زده ..عزیزم خیلی صب ...

منم مامانم بیشتر از ی روز منو.بچه هام تحمل نداره😐😐😐😐😐😐😐

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤
2731
اومدم در جوابت بگم منم دختر دوست دارم أصلا گرخيدم😱

آره ترسم داره والله.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
ظهر که شد غذا کشیدم  و بش گفتم مامان من بچه هارو میبرم خونمون و خودمم میرم فردارو هم نمییام خوا ...

چقدر سخته . درکت میکنم . ولی همینکه رو خاکا زندگی کنی بهتره تا منت کسی سرت باشه. واقعا چطوری مادرت گفت باشه. من بچه ندارم ولی جیگرم کباب میشه بچم تو این وضعیت باشه. با این حال چیزی به روش نیار مادره دیگه. حتما حوصلش نمیکشه

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
اومدم در جوابت بگم منم دختر دوست دارم أصلا گرخيدم😱

میخوای همو بزنیم ها؟ 😐 چرا اونجوری کرد نفهمیدم ولی قطعا از اونایی بود که تو خاندانشون هرکی پسر نداره ادم حسابش نمیکنن😕

میشه برای کار پیدا کردنم یه صلوات بفرستی😍
وای چرا  اینجوری خوزستانی ها که میگن خونگرم و مهمان نوازن

خخخخ.‌اره خونگرم و مهمون نوازن انصافا. من خودم نخواستم برم. من از منت متنفرم.خخخ.‌ دوس نداشتم بعدا بگن ما بچه هاتو نگه داشتیم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738
میخوای همو بزنیم ها؟ 😐 چرا اونجوری کرد نفهمیدم ولی قطعا از اونایی بود که تو خاندانشون هرکی پسر ندار ...

خخ شك نكن اونم با أين فرهنگي كه ديدم فكر كنم هنوز سنت زنده بع گور كردن رو دارن😤😅

در زندگي مثل تمبر باش تا رسيدن به مقصد به هدفت بچسب
همه چی دست مامانمه ؛ بابام ما رادیوشه به چیزی  هم کار نداره

عزیزم معلومه که ناراحت کنندس منم مادرم خیلی خیلی بدترازین کارو بارها باهام کرده بهمراه کلی بی احترامی

بنظرمن اگر شرایط مالیت اجازه میده جایی و بگیری که تا وقتی خونتون درست میشه توش زندگی کنید

والا منت مامانتو نکش

البته بگم من خودم خیلی مغرورم و دوس دارم تو شرایط سخت باشم ولی بهشت بامنت نرم

بخداتوکل کن خداصاحب همه چیزه

اسی منم خوزستانم دقیقااااا شرایط شما برام پیش اومد مجبور شدیم موقتا بریم خونه ای که فقط برق داشت و پ ...

😢😢😢😢😢😢😢😢😢💙💙💙💙

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤

عزیزم تا اینجا فقط از ته دلم دعا کردم ک کارت درست بشه زودتر ک زیر بار منت کسی نباشی❤❤❤

بقیه ش چی شد

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
عزیزم شایدمادرتون ازقبل قصد مسافرت داشتن بخاطراون باهاتون اونجوری رفتارکردن  دختردایی منم شرای ...

قصد مسافرت هم داشت باید میگفت شما اینجا باشین خونه خودتونه، خیلی تعجب کردم از کار مادر استارتر

2706