2752
2734
الان همین روش رو سالهاس گرفتم سرسنگینم محترمانه اجازه دخالت نمیدم نمیزارم حرمت ها بشکنه ولی حرف ...

آفرین میخوای تنها شدی یه کفگیرم بگیر دستت لازم میشه.😂😂😂😂😂😂😂

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این که‌ میگن مثل‌ دخترمی یا عروس میگه‌ مثل‌ مادرمی خیلی چرته به نظرم.. آخه چجوری میتونی یکیو مثل بچت ...

و کلا هم درست نیست 

عروس یه جایگاه تویزخانواده داره ، دختر یه جایگاه دیگه ، این دوتا قاطی بشه مشکل پیش میاد . 

همیشه همه باید جای خودشون باشن . 

با بعضی از خانواده ها میشه عروس مهربون تری بود ولی نمیشه دختر خانواده شد . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
دقیقا منم همینه شرایطم..بعد از ۱۲ سال باردار شدم بهم تبریک نگف اما وقتی قرار شد سقط کنم زنگ زد کلی ت ...

من ک تو دلم میمونه اگه بهش حرفی نزنم عقده میشه منتظر ی فرصتم بهش بگم همین کارارو میکنی هیچکی واسه دخترت پا پیش نمیزاره سنش رفته بالا

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2731
و کلا هم درست نیست  عروس یه جایگاه تویزخانواده داره ، دختر یه جایگاه دیگه ، این دوتا قاطی بشه ...

آره واقعا هرچیزی جای خودش

من مادرشوهرم خیلی زن خوبیه و به هم احترام میزاریم ولی حتی نمیتونم راحت مامان صداش کنم چه برسه بگم مثل مامانمی.. و اینم مطمئنم اگه‌ روزی مشکلی پیش بیاد جفتمون همو میفروشیم سریع 🤣 خب بالاخره طرف بچشو ول نمیکنه به من بچسبه که...

به کجا خواهی رفت با این ویرانی که خودِ تویی...

من مادر شوهرم پشت سر عالم و ادم بد میگه تا حالا ندیدم خوبیه کسی رو بگه پاشو از خوته هرکس میزاره بیرون سریع یاوه گویی ها و ایراد گیریاش شروع میشه بسیار هم دوبهم زن ودروغ گوئه.نگاه از بالا ب پایین به همه داره و ب شدت گنده حرف زنه.پیش پسراشم خورشو کلا میزنه ب موش مردگی.خیلی اتیشا تو زندگیم انداخته که البته دنیا گرده جواب خیلیاشو پس داده.ب شدت ازش بدم میاد رابطمم بسیار کمرنگه باهاش.سنم کم بود عروسش شدم تا اتونست سواستفاده کرد ازم خیلی خوبیا بهش کردم بی وجدانه عوضی.

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
یه روز بعد عقدم رفتم خونشون شوهرم اومد دنبالم گفت بیا ناهار خونه ما منم رفتم ناهارم نخورده بودم دیدم ...

این بلا سر. منم اومد.  بهم ناهار نداد. تو عقد گفت اگه گشنته برو. نیمرو. برا خودت درست کن در. صورتی ک میدونست من برا ناهار میام 

یه روز بعد عقدم رفتم خونشون شوهرم اومد دنبالم گفت بیا ناهار خونه ما منم رفتم ناهارم نخورده بودم دیدم ...

بسیار روش اشتباهی رو در پیش گرفتی از روز اول . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
این که‌ میگن مثل‌ دخترمی یا عروس میگه‌ مثل‌ مادرمی خیلی چرته به نظرم.. آخه چجوری میتونی یکیو مثل بچت ...

دقیقا اگه من واقعا مثل دخترش هستم نباید تو زندگیم دخالت کنه اعصاب منو به هم بریزه،ادم ازاین کلمه حرصش میگیره بیشتر

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
من الان چهار روزه خونشونم خدا شاهده فقط یه بار بهم گفت برو برنجارو خیس کن😁😁😁😁

عو. خواهر جان رفتهبود ب جاریم گفته بود. چرا سمیه خونه ما دیگه ظرف نمیشوره اونم میدونی چرا من نمیشورم چون چهارتا جاریم با خواهرشوهر مجرد. سن بالام میشستن تو سالن اون همه ظرف ب من میموند منم دیگه زیر بار نرفتم 

الان سه ساله دم سینک وای نمیاستم 

حتی یک سالادم دیگه درست نکردم. چون. خیلی از مادر و. خواهرش کشیدم خیلییییییبب

من ک تو دلم میمونه اگه بهش حرفی نزنم عقده میشه منتظر ی فرصتم بهش بگم همین کارارو میکنی هیچکی واسه دخ ...

منم میخوام اینبار ک دیدمش اساسی قهوه ایش کنم..آخه بخاطر اینکه شوهرم باهاش قهر بود جواب تلفنشو نمیداد برداشته پیام داده ک از اون زن کره خرت میترسی جواب منو نمیدی..در صورتی ک من اصن خونه نبودم یه هفته بود بیمارستان بودم بخاطر عمل قلب پدرم و مادرشوهرم از این قضیه خبرداشت...هیچوقت نمیبخشمش و آرزوی مرگش رو دارم

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
منم میخوام اینبار ک دیدمش اساسی قهوه ایش کنم..آخه بخاطر اینکه شوهرم باهاش قهر بود جواب تلفنشو نمیداد ...

چ حرف بدی زده بهت 😳😳😳😳چطوری روش شده

2706