2733
2739
عنوان

من یک زنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 909 بازدید | 72 پست
مهریه نفقه اجرت المثل ایام زوجیت نحله اینارم بگو دیگه چرا این همه بد بینید؟؟؟؟

ببين اصلا اينايى ك شما ميگين با حرفى ك من ميزنم زمين تا اسمون فرق داره

من ميگم خدا بين جنس بنده هاش فرق گذاشته

اگر مرد يه انسانه زن هم يه انسانه با همون ويژگيها پس چرا خدا ديه زن رو نصف كرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اينجاااااس ك بايد گفت خدايا مگه خون مردا رنگين تر از ما زناس؟؟؟؟؟؟؟😏😏😏😏😏😏😏

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم خیلی چیزای دیگه رم خدا به زن داده به مرد نداده

عزيزم من فقط دنبال يه جوابم چرا خدا خون مرد رو رنگينتر از ما دونسته؟؟؟؟؟؟؟؟انگار ك ما ادم نيستيم😒

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
ببين اصلا اينايى ك شما ميگين با حرفى ك من ميزنم زمين تا اسمون فرق داره من ميگم خدا بين جنس بنده هاش ...

این فرق نیست 

بخاطر اینه که مسئولیت های اقتصادی زن و‌مرد متفاوته همین 

الان ک دیدن از این نظر زن و‌مرد تقریبا هم پای هم شدن تغییر دادن حکم رو 

ن ربطی ب تبعیض داره ن چیز دیگ 

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
الان شما داری از خدا ایراد میگیری؟؟؟؟؟؟؟

تو جواب دادن موندى زدى ب على چپ اره؟؟؟😂😂😂😂

2740
این فرق نیست  بخاطر اینه که مسئولیت های اقتصادی زن و‌مرد متفاوته همین  الان ک دیدن از ای ...

چرا ديگه اين تبعيضه

وقتى افريدگار ما بين جنسمون فرق گذاشته ديگه چه توقع از مردا داريم ك خودشونو بالاتر از زنا نبينن

هنوزم قانون همينه ٥ ماه پيش يكى از اقوام خانم تصادف كردن فوت شدن نصف ديه رو دادن

پدربزرگم سهم ارثشو تقسيم كردن نصف ب مامانم رسيد

ببين اصلا اينايى ك شما ميگين با حرفى ك من ميزنم زمين تا اسمون فرق داره من ميگم خدا بين جنس بنده هاش ...

دقيقا

منم هميشه فكر ميكنم چرا يه خالق بايد يكي از مخلوقاشو برتر بدونه! اصلا درك نميكنم

خیلی از زن ها هم هستند که حتی آقای نم ازشون حساب میبرن یکی احترام به خودشون دوم اعتماد به نفس ❤️❤️

نجابتت قیمتو بالامیبره پس ما زنا قیمت داریم و هرچی هم قیمتون بالابره ه انسان برابربا مرد نیستیم

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

بله من یک زنم که باید کوتاه بیام چون اون مرده حق داره غرور داشته باشه 

من یک زنم باید ساکت باشم وقتی اون داد میزنه 

من یک زنم باید خنده‌ام رو بخورم تا مبادا کسی نگه داره پا میده

من یک زنم نباید برم بیرون چون میگن ولگردم

من یک زنم و خیلی از نباید ها😔

خدایا مرسی که همیشه هوامونو داری 😍😘❤️
2706