2733
2734
عنوان

من یک زنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 909 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعله😏 من يك زنم ك ديه من نصف ديه يه مرده😏 من يه زنم ك سهم ارثم نصف يه مرده😏 من يه زنم ك ميتونم ...

مهریه

نفقه

اجرت المثل ایام زوجیت

نحله

اینارم بگو دیگه

چرا این همه بد بینید؟؟؟؟

رفیق بی کلک مادر
من یک زنم که در کشوری زندگی میکنم که هیچ اختیاری از خودم ندارم  اختیارم از مردی به مرد دیگه انت ...

عزیزم اون به شخصیت خودتت بر میگرده حتما وابسته ای وگرنه من و. اطرافیانم کاملا مستقیم و شوهرامون شریکمونن نه اختیار دار 

2740
عزیزم اون به شخصیت خودتت بر میگرده حتما وابسته ای وگرنه من و. اطرافیانم کاملا مستقیم و شوهراتون شریک ...

من که نمیتونستم رو حرف پدرم حرف بزنم زمانی که با کار مردن و مسافرت وخیلی چیزهای دیگه مخالف میکرد الانم  شوهرم نمیزاره تور برم یاید همش اجازه بگیرم 

من که نمیتونستم رو حرف پدرم حرف بزنم زمانی که با کار مردن و مسافرت وخیلی چیزهای دیگه مخالف میکرد الا ...

عزیزم 😔😔 با زبان و محبت ازادیتو بگیر مردا با زبون خام میشن

بابا اگه قوی و مستقل باشی کسی جرات نمیکنه نگات کنه اگرم کسی چیزی بگه از حسادتشه

دخترخالم شوهرش معتاد بود با یه پسر ۱۰ ساله جدا شد الان مادرشم به چشم بد نچاهش میکنه با اینکه داره کلی زحمت میکشه و کار میکنه😔

دخترخالم شوهرش معتاد بود با یه پسر ۱۰ ساله جدا شد الان مادرشم به چشم بد نچاهش میکنه با اینکه داره کل ...

برا مادرش با این عقاید متاسفم 

از ماست که بر ماست 😔😔

2706