2733
2734
عنوان

سوال از خانمهای متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 82 پست

من چون دوست داشتن و علاقه رو تجربه کردم اونم به پدرم روزی هزار بار ماچ دست و پاش همش باید بهش می‌چسبید خدا بال سر شاهده که راست میگم همش از زبون اون با  هودمحرف میزدم  همش دلتنگ منتظر بودم بیاد خونه ولی اینقد این اواخر بدرفتاری کرد از کنارشم رد نمیشم بوسه که پیشکش وقتی مریض میشه به خودش میپیچه دلم خنک میشه مطمعن باش عشق میتونه تبدیل به تنفر بشه و برعکس اگه خبری از از دوست دارم گفتن نشد شدیدا باید ترسید باید بفکر بود اوضاع رو روبراه کرد

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅

ما هشت ساله ازدواج کردیم وکمرنگ نشده حتی اخرهر مکالمه تلفنی دوس داشتنمونو عنوان میکنیم اگه زن و شوهر همیشه رفیق وهمدرد وهمدل هم باشن هیچوقت زندگیشون سردنمیشه

لحظه هاراميگذرانديم تابه خوشبختي برسيم غافل ازاينكه خوشبختي درآن لحظه هابودكه گذرانديم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا ده ساله خودمو کشتم یاد نگرفته،کلام براش سخته ولی میدونم ک خیلی دوستم داره با عملش ثابت کرده

عزیزم خوشحالم برات ایشالا همیشه شاد باشید با هم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2728
خب منم از صحبت یه دکتر شنیدم میگفت خجالت نکشید از گفتن دوست دارم

نه خجالت چیه زن و شوهر که این همه به هم نزدیکن با گفتن دوست دارم چرا باید خجالت بکشن 

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
خانمها ابراز میکنن معمولا، شما ک از صنف آقایون هستید بفرمایید چرا آقایون بعد ازدواج ابراز علاقه ی کل ...

آقایون از نظر نطق احساسات ضعیفن

در عجبم از رفتار زنان، که از خدای به این بزرگی "فقط یک شوهر" میخواهند ، و از شوهر به این درماندگی ، "همه دنیا را" 😂😂

سلام عزیزم.. بعد از ازدواج هم میشه عاشقانه زندگی کرد به شرطی که هر دو طرف, طرف مقابل و بلد باشه . و همسرشون در همه حال و هر جایی در الویت باشه.. ما بعد از ۷ سال با اینکه مدام با هم هستیم چون همکاری م. مثل روزای نامزدیمون عاشقانه زندگی میکنیم.. مثلا همه جا دست همدیگرو میگیریم طوری که من زمانی که دستش و نگیریم احساس میکنم تعادل ندارم.. یا هیچ وقت قبل از اینکه هر دو کنار سفره غذا نباشیم غذا نمی خوریم. همیشه تو مهمونیا  کنار هم میشینیم . هیچ وقت از ضعفهای همدیگه حتی پیش پدر و مادرمون چیزی نمیگیم..توی جمع همیشه همدیگه رو تائید میکنیم. هیچ وقت در حضور دیگران در مورد موضوعی بحث نمی کنیم. چون به هر حال عاشقانه ترین روابط هم اختلاف نظر دارن . آقایون کلا به تائید نیاز دارن به جای اینکه مدام بهشون بگی دوستت دارم . وقتی تائید میشن و ازشون تعریف میکنی احساس میکنند همسرشون دوستش داره برعکس خانوما دوست دارند هر روز این جمله رو بشنوند. در کل در رابطه باید طوری رفتار بشه که هر دو طرف احساس احترام و امنیت و عشق رو حس کنند.. 

محض اطلاعتون خیلیا هییییچوقت از خدا شوهر نمیخان

خیلیا که نه

ولی اینی که میگی در بین زنها که شوهر میخوان با اونایی که نمیخوان ۹۵ به ۵ درصده 

در عجبم از رفتار زنان، که از خدای به این بزرگی "فقط یک شوهر" میخواهند ، و از شوهر به این درماندگی ، "همه دنیا را" 😂😂
2740
عزیزم ایشون آقا هستند شوهر ندارند. البته یه رامین 98 بود که به گفته خودشون کاربری قبلیشونه و از اندک ...

ممنون 

چرا چندش بود؟🤔

من چون دوست داشتن و علاقه رو تجربه کردم اونم به پدرم روزی هزار بار ماچ دست و پاش همش باید بهش می‌چسب ...

واسه عزیزانت آرزوی بد نکن خواهر

میخواستم بازتر بنویسم دیدم آقاست یکم مراعات کردم😅😅

عیبی نداره