2737
2734
عنوان

سوال از خانمهای متاهل

861 بازدید | 82 پست

بعضیا قبل از اینکه ازدواج کنن ،شاید یه مدتی با هم دوست باشن ، حاضرن واسه هم بمیرن ،روزی صد بار میگن به هم" دوست دارم"!!

تو عقد هم شاید همینطور باشن ، ولی بعد ازدواج دیگه خجالت می کشن اینو بهم بگن.

شما که تجربه دارید ، آیا بخاطر تکرار زیاده که عادی شده خسته شدن، یا یک نوع خجالته؟

در عجبم از رفتار زنان، که از خدای به این بزرگی "فقط یک شوهر" میخواهند ، و از شوهر به این درماندگی ، "همه دنیا را" 😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برا من اونجوره تکراریه شاید

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738

روزی هزاربار کسی نمیگه دوست دارم.چه خبره؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

فکرنکنم از خجالت باشه چون پس چطوری قبلش به هم میگفتن الان بعد عقد نمیتونن

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2706