2733
2739

یادش بخیر آدمو میبردن مغازه های خوب

جنسای خوب و خیلی زیبا

همه چی نو ، همه تزیین شده

انتخاب برای عروس خانم

وسطاش رفتن به رستورانها، آبمیوه فروشیا

خرید چمدون کوچیک لوازم آرایش

خرید لباس خواب ازبین اونهمه مدل تو ویترین

خرید انگشتر و طلا

بازار ....خرید هرچی میخاستی....

کاش میشد آدم همیشه دم عروسیش باشه ! همه این حسهای تازه و زیبا مدام تکرارشن

چه روزایی بود

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم الان از این خبرا نیس تو این گرونی خیلی از عروسا و دامادا قید این خریدارو زدن😔

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥
2738
آه 😷😷😷 متنفرم از اون روزا

من مجردم ولی بدم میاد زیر نگاه هاس سنگین مادر شوهر و خواهر شوهر و فحش ایی که تو دلشون میدن ترس داماد از گرون دراومدن  وسایلا آه آه  حالم بد شد

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅

چه خوب گفتی 

من به اصرار خودم خرید عقد نداشتم فقط حلقه و لباس مراسم😆مادرشوهرم بنده خدا خودش رفت هر چی به عقل و سلیقش بود خرید. فقط ما قران یادمون رفته بود که یکسال بعد از عروسیمون خریدیم😁

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
هیییی ای کاش برا منم پیش بیاد

ان شاالله خواهر

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706