2726

یادش بخیر آدمو میبردن مغازه های خوب

جنسای خوب و خیلی زیبا

همه چی نو ، همه تزیین شده

انتخاب برای عروس خانم

وسطاش رفتن به رستورانها، آبمیوه فروشیا

خرید چمدون کوچیک لوازم آرایش

خرید لباس خواب ازبین اونهمه مدل تو ویترین

خرید انگشتر و طلا

بازار ....خرید هرچی میخاستی....

کاش میشد آدم همیشه دم عروسیش باشه ! همه این حسهای تازه و زیبا مدام تکرارشن

چه روزایی بود

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم الان از این خبرا نیس تو این گرونی خیلی از عروسا و دامادا قید این خریدارو زدن😔

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥
آه 😷😷😷 متنفرم از اون روزا

من مجردم ولی بدم میاد زیر نگاه هاس سنگین مادر شوهر و خواهر شوهر و فحش ایی که تو دلشون میدن ترس داماد از گرون دراومدن  وسایلا آه آه  حالم بد شد

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅

چه خوب گفتی 

من به اصرار خودم خرید عقد نداشتم فقط حلقه و لباس مراسم😆مادرشوهرم بنده خدا خودش رفت هر چی به عقل و سلیقش بود خرید. فقط ما قران یادمون رفته بود که یکسال بعد از عروسیمون خریدیم😁

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
هیییی ای کاش برا منم پیش بیاد

ان شاالله خواهر

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706