2737
2739
عنوان

لج مادرشوهرمو دراوردم😜😜😜

| مشاهده متن کامل بحث + 2294 بازدید | 108 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چ دوره پریودی کمه همین دیروز پری شدی فردا میخوای بزای😯

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2731

دماع سوخته خریدهریم 

ولی منتظر باش این بلبل زبونیتو از دماعت درمیاره 

😂😂😂😂منم برام اتفاق افتاده جواب دندون شکن دادم و دلم خنک شده و از شدت شادی کلی رقصیدم و شادی کردم ولی چنان دماری از روزگارم دراورده که ...

دماع سوخته خریدهریم  ولی منتظر باش این بلبل زبونیتو از دماعت درمیاره  😂😂😂😂م ...

تاپیک جدید هم زده😐

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2738

والا ما که مادر شوهرم زیر زیرکی پر میکنه شوهرم و...۱ ماه ب زایمان من شوهرم معلوم بود پر شده میگفت بهتر نیست بری جایی ک بیممونو قبول کنن

شوهر منم خیلی زرنگه مادرشوهر من ک زرنگتره دیگه زیر زیرکی کاراشو میکنه

من ک هیچوقت هیچوقت ازشون نمی گذرم 

ایشالا خدا جوابشونو بده اگه پشت سرم ی کارایی میکنن

چون من واقعا خیلی مراعات میکنم تو خرج کردن..ولی اشتباه کردم نباید دلم برا شوهرم بسوزه چون کسی قدر نمیدونه

وا چه ربطی داره ، ازمایشهای قبل بارداری رفتم ، دکتر دارم 

تو دیروز تاپیک زدی پریود شدی بعد الان حرف زایمان میزنی زیادی تخیلی فک میکنی ، واقعا ک حیف وقتی ک اینجا تلف کردیم ، بجای بیمارستان خصوصی و کلاس گذاشتن الکی برو اول خودتو درمان کن 

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏
تو دیروز تاپیک زدی پریود شدی بعد الان حرف زایمان میزنی زیادی تخیلی فک میکنی ، واقعا ک حیف وقتی ک این ...

راس میگیااااا.....این هم پریوده هم حامله..‌‌چقد دروغگو زیادشده

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
راس میگیااااا.....این هم پریوده هم حامله..‌‌چقد دروغگو زیادشده

چه ربطی داره وافعا که حتما تو روی هوا حامله میشیو تحت نظر دکتر نیستی ، من از ماه پیش تحت نظر دکترم ، دکترمم انتخواب کردم ، چرا باید دروغ بگم ، تو مشکل داری ذهنیتت خرابه به من چه

2706