2733
2734
عنوان

لج مادرشوهرمو دراوردم😜😜😜

2294 بازدید | 108 پست

شوهر من قبلا با باباش کار میکرد ، مغازه داست ، الان  یه ۶ ماهه شوهرم از لاباش جدا شده ، خداروشکر از نظر مالی خبلییییییییی بهتر شدیم ، حالا دیروز مادر شوهرم گفت برا زایمانت برو بیمارستان دولتی ، منم گفتم نه میخوام برم بیمارستان رضوی( یه بیمارستان خوب توی مشهده) گفتم شوهرم زحمت میکشه برا کی ! برا منو بچش، خودش بهم گفته سارا هر بیمارستان که میدونی خوبه برو ، فوقش ۱۰  میخوام خرج کنم فدای سرتون پول چه ارزشی داره

لجش درومد😜😜😜

ایول 😜

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کاش بعد زایمان می گفتی الن شوهرت پرش نکنه صلوات😁🤪

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

ایولللل 

مادرشوهر من با ۶۰ سال سن دایم ویار میکنه چیزای مختلف پسراش براش بخرن بعد من حامله بودم میگفت چه بهتر که ویار نداری یوقت شوهرت نداره بخره

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
2738

بخاطر خودتون گفته عزیزم وگرنه اون که نمیخواد هزینه بیمارستانو بده....من خودم میخوام برم دولتی و پول زایمانموازشوعرم بگیرم طلا بخرم 

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

مادرشوهرمن وقتی بچه به دنیااومدهی گیرداده بودمن میبرمش خونمون وقت شیرمیارمش.اخرگفتم بچه ماله منه منم به هیچکس نمیدم ببرش بایدپیش خودم باشه چنان حرصش گرفت که رفته بودشکایتموپیش شوهرم کرده بود

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
2706