2737
2739
عنوان

معجزه ی پوست...

35033 بازدید | 42 پست

اول بگم که به هر نوع اسیب پوستی میگن سوختگی

..

..

کسایی که ازپمادسوختگی آلفا برای سوختگی ناشی از آتش وبخار استفاده کرده باشن که معجزش ودیدن درعرض ۲۴تا ۴۸ساعت زخم وخوب میکنه وتا یک هفته جاش هم میره(حالابسته به شدتش زمانش متفاوته طبیعتاً ولی رد خور نداره)

من اول واسه سوختگی استفاده کردم معجزه بود

بعد جوش که میزدم جاش زخم میشد استفاده میکردم تا۴۸ساعت خووووووووبه خوب میشد یه لک محو میموند

بعدش یکماهه یکروز درمیون مثل ماسک صورت ازش استفاده میکنم پوستم شده مثل عکسایی که بادوربین حرفه ای میگیرن ادیت میکنن

به هرکی هم معرفی کردم با ذووووووووق تماس میگرفت تشکرمیکرد

شماهم استفاده کنید قطعا دعام میکنید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

بله دوستان اولش که عرض کردم برای هرنوع مشکل پوستی میشه ازش استفاده کرد البته البته البته اکنه ونمیدونم اگه آکنه دارین استفاده نکنید

ولی برای جای جوش یازخم مثلا من صورتم از چنگای خواهرزادم نابودشده بود یا جای جوش و زخم های قدیمی  عااااااالیه...

والا من میذارم ۴،۵ساعت بمونه 

قیمتش هم من ۴سال پیش گرفتم ۱۱تومن 

واسه منم واسه ۴سال پیشه استفاده میکنم تاحالاکه مشکلی نبوده😂

جدي پس خوبه همينو استفاده ميكنم اما با بوي بدش مشكل دارم در طول روز تو خونه ميزنم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
شما واسه لک صورتت هم میزنی؟تاثیر داره؟

من یه مدت خییییییلی جوش زدم هربار درحده یه آبله مرغون صورتم پر میشد وبااینکه اصلا دست کاری نمیکردم جاش میموند 

دوره ی جدید که جوش زدم واسه خوب شدنشون این پیمادو استفاده کردم اون لک های قدیمی هم رفتن 

ترمیم کنندست کاملا 

2706