2737
2734
عنوان

معجزه ی پوست...

| مشاهده متن کامل بحث + 35051 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پوستم خارش داشت بعد میخاریدم جاش سیاه شده وچند سالی اینجوریه با این پماد الفا میره به نظرت?

شما فک کنم باید لایه بردار بزنی که پوست جدید جایگزین پوست فعلیتون بشه آلفا ترمیم کنندس

بعد از ۴/۵ ساعت با چی بشوریم بره؟ چون چربه یا میشه یه شب درمیون زد، تا صب بمونه؟

عزیزم اول با دستمال اصل چربیش وبگیر

بعد با هرصابونی که داری بشور

نداری شامپوبچه

نداری شامپو معمولی 

نداری چندین بار بااب...

من وقتی رو یه نقطه که زخم جوش هست میخوام بذارم شب تاصبح میذارم منتها روش وبا دستمال وکاغذ میبندم

ولی وقتی مثل ماسک استفاده میکنم یه صبح تاظهر یاظهر تاغروب اینا میذارم چون شب بماله به رخت خوابتون پاک نمیشه رنگش

2740

راجع به تاپیک‌قبلبت آیدی تلگرامت چیه؟

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘)