2737
2734
عنوان

بیاید بگید چجوری همسرمو راض کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 41 پست
شوهرتو بیشتر دوس داری نه؟؟؟ من خودم وقتی عااااشق یکی باشم و از ته دل دوسش داشته باشم هرچی بگه گوش م ...

شوهرمو دوس دارم خیلی ولی دماغمم دوس دارم خخخ

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم 
لیزر رو میگن عوارض نداره شوهر منم انجام میده خودش  اما خب واقعیت یه چیز دیگه است ضرر داره سرطان ...

عه واقعا اینقدر بده?

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه لزوما برای پولش نیست.بعضیا دوست ندارم واقعا.مثلا من خودمو کشتم یه تتو کوچیک بزنم رو بدنم همسر نمی ...

اره واقعا واس منم ن تتو میذاره نه هاشور ن خط لب هیییچ میگه خودت طبیعی خوبی

2731
نه لزوما برای پولش نیست.بعضیا دوست ندارم واقعا.مثلا من خودمو کشتم یه تتو کوچیک بزنم رو بدنم همسر نمی ...

اره شوهر منم اولش گفت باشه برو بعد که وقت گرفتم گفت نمیخوام 😒😒دقیقا همینجوری نگاش کردما یه کلمه ام نتونستم بگم

بیشتر وقتا میخوابم اصلا حساس نیست میگه تازه ژیلت هم نزن

شوهر منم گاهی یهوبی میاد من میگم اماده نیستم میگه واسه من مهم نیس اما هفته پیش نتونستم برم ارایشگاه خودش اپیلاسیونم کرد😂😂😂الان میگه هر ماه بده خودم

2740
شوهر منم گاهی یهوبی میاد من میگم اماده نیستم میگه واسه من مهم نیس اما هفته پیش نتونستم برم ارایشگاه ...

خخخ. چ خوب منم چند باری اپلاسیون کرده برام

شوهرمو دوس دارم خیلی ولی دماغمم دوس دارم خخخ

😅😅😅😅

خود دانی خواهری

شوور من که نمیزاره مماخمو عمل کنم

خخخخخخ😃😁😁😁

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡