2733
2734
عنوان

بیاید بگید چجوری همسرمو راض کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 41 پست

فک کنم همسرت این جمله که میگن هلوروباپشمش بایدخورد خیلی قبول داره😂😂😂

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …

من شوهرم پزشکه ولی اصلا میگه بینی رو عمل نکن میگه عوارض خودش و داره لیزر هم میگه عوارض داره اصلا نمیزاره انجام بدم کدوم جراح زیبایی رو دیدی خودش بینی عملی داشته باشه اصلا تو پزشکا به ندرت انجام میدن فقط بوتاکس هست که ضرر نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بینی نمیزاره میگه همینجوری دوست دارم میترسه دماغ جدیدم دوس ندلشته باشه . ولی لیزر مشکل ندارم اتف ...

ن واس من کلا نمیذاره تازه میرم حموم میگم تیغ برنم سیاه میشم میگه نزن همینجوری خوبی 

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم 
2728
چ کنم  واقعا مماغ عمل دوست دارم

شوهرتو بیشتر دوس داری نه؟؟؟

من خودم وقتی عااااشق یکی باشم و از ته دل دوسش داشته باشم هرچی بگه گوش میکنم

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡
2738

لیزر رو میگن عوارض نداره شوهر منم انجام میده خودش  اما خب واقعیت یه چیز دیگه است ضرر داره سرطان زاست طبق استاندارد باید اتاق لیزر جدا باشه بخاطر اشعه ای که داره اگه دقت کنید یه اتاق جدا گانه واسه نگهداری دستگاه و انجام لیزر دارن

چهره و ظاهرت اول باید برای خودت قابل قبول باشه بعد طرف مقابل  اگر نسبت به ظاهرت وسواسی نیستی و ...

با بینیم زیاد مشکل ندارم چون ب صورتم میاد اما خوب عمل. دوس دارم  .بار هاباهاش حرف زدم میگه نه لیزر بیخیال شو

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم 
2706