2703
2553
عنوان

بیاید بگید چجوری همسرمو راض کنم

284 بازدید | 41 پست

اول واس عمل بینی اصلا راضی نمییشه البته دماغم خوبه اما خیلی دلم میخواد عمل کنم میگه من همینجوری دوست دارم اگه بخاطر منه پس نکن

بعدشم لییزر بدن هم هرکارمیکنم راضی نمیشه میگه اصلا موهای بدنت نگیر همینجوری خوشم میاد 

به مد پوشان عالم بگویید اخرین مد کفن است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بحث پولشه شوهرم منم اینطوریه😁😁

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2714

پولشو دوست داره وگرنه کی موی بدن دوست داره 🤣🤣

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

چهره و ظاهرت اول باید برای خودت قابل قبول باشه بعد طرف مقابل 

اگر نسبت به ظاهرت وسواسی نیستی و واقعا با بینی ات مشکل داری باهاش صحبت کن بگو من عمل کنم خوشحالترم 

در مورد لیزر موی زائد هم بنظرم یکجور درمان و تمیزی هست اون که دیگه نه مشکلی نداره نه عوارضی برو انجام بده 

دیگه همسرت هم خیلی سخت میگیره 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2706