2737
2739
عنوان

چرا بهم میگن بی احساس

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مجبوری چت کنی

مشکل اینجاست چتم نمیکنم بقیه میگن بی احساسی😐

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
فقط بغل وبوس میخوان چیزه دیگه نمیخوان بگو تعارف نکن راحت باشن 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😆

والا خیلی پررو شدن پسرا😤

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2728

بیخود کرده. بگو این جور با احساس بودنو برو ب خواهرت یاد بده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
میخوان بکننت😆 وا نده  شما بی احساس نیستی اونا آمپر زدن 😆

وای😅😅

چ رک گفتی😁😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
بقیه ینی کیا؟ اگه منظورت پسراس که اونا واسه وقت پرکردن سراغ دخترجماعت نمیان    هدف دارن

نه دخترای اطرافم😑😐

وا چه بی احساسی 😂😁😂😀منم گفتم بهت😂😂😂😁😁😁

😁😁😁😁😁🤣🤣

عزیزم تا الان که چت کردی باید متوجه خیلی چیزا شده باشی یکیش مثل همین که پسرا آدم رو فقط برای پیش بردن اهداف خود و رفع نیازشان می‌خوان وگرنه انقدر غیر منطقی نمی‌گفت بی احساس اینجا کار شما درست بود که گفتی نه ولی از پایه اشتباهه کارت فدات شم این چت کردن ها سرگرمی هست که آخرش نتیجه خوبی نداره و حداقل نتیجه ای که در پی داره باعث آسیب روحی شما میشه