2726
عنوان

چرا بهم میگن بی احساس

633 بازدید | 26 پست

با یه پسر چند وقت پیش چت میکردم گفت اگه یه وقت بخوایم بیرون بریم میذاری بغلت کنم گفتم نه گفت خیلی بی احساسی گف میذاری بوست کنم گفتم نه دوباره گفت واقعا تو دختری😑

الانم با یکی داشتم چت میکردم گف بیا بریم بیرون گفتم نمیتونم میگع بی احساسی درکم نمیکنی مگه من گفتم کاری کنیم که نمیای😑😑😑😑😑

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

شما بی احساس نیستی اونا سواستفاده گرن

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بهش بگو بعد برام سرويس طلا ميخري؟

گفت نه بگو خسيسي

بعد هرچي گفت بگو لال شو😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولم بکون باو حرف اونا اگ مهم باشه برات ک خیلی کارا باید بکنی 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
شما بی احساس نیستی اونا سواستفاده گرن

👍🏻

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
میخوان بکننت😆 وا نده  شما بی احساس نیستی اونا آمپر زدن 😆

🤣🤣

بهش بگو بعد برام سرويس طلا ميخري؟ گفت نه بگو خسيسي بعد هرچي گفت بگو لال شو😐

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

کاش میشد هزارتا لایک کرد

🌹🌹🌹

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ولم بکون باو حرف اونا اگ مهم باشه برات ک خیلی کارا باید بکنی 

دقیقا

خواستم فاجعه رو متوجه شی عمیق 😆😆😆😆

کاااامل متوجه شدم عشقم 😁😅

2706