2733
2739

من همیشه صبحونه میخورم نون و پنیر و گردو زیتون با ۱ لیوان چایی تازه دم 😃یه وقتایی هم تخم مرغ به صورت خاگینه یا کتلت از شب مونده باشه میخورم خیلی صبحونه دوست میدارم 😂😂

من صبحانه ی گرم دوست دارم. اصلا صبحانه ایی که شیرین باشه دوست ندارم. صبحها معمولا ساعت ۷ صبحانه میخورم. نیمرو .املت .یا هر چیزی که گرم باشه دوست دارم. پنیر گاهی وقتها اجبازی میخورم. شیرینیجات که اصلا. هیچ دوست ندارم. ضعف میگیرم. برعکس بقیه 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان که باردارم روزای زوج تخم کبک و بلدرچین ، فرد پاچه 

قبلش همه چی 

یه روز چایی کیک‌

نون و‌پنیر و گردو 

کره مربا 

املت 

نیمرو 

عدسی 

و....

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
همین؟اونوقت تا ظهر گرسنه ات نمیشه؟

میخورم که خواب ازسرم بپره بعد میرم سرکار اونجا کلی هله هوله میخورم تا نهار بعد نهارم قد فیل میخورم تا یه ساعت بعدش دوباره قهوه میخورم وهله هوله شبم که جنازم میرسه خونه اغلب خوابم میبره شام نمیخورم

2728
من صبح اده ونیم پامیشم اماعذاب وجدان دارم خیلی که نی نیم تااون ساعت گشنه میمونه الهی بمیرم براش😖

جدی فکر میکنی وقتی تو غذا نمیخوری اون گشنه میمونه؟؟؟ن جانم اون از استخون شما تغذیه میکنه اونی که بهش اسیب میرسه خود شمایی!!

دلم برای شب های شهرم تنگ است    
صبحونه عشق منه😋 املت. نیمرو.آبپز. سوسیس تخم مرغ. ژامبون. خامه مربا گاهی. نون پنیر خیارگوجه. اگه کتل ...

ساعت چند بیدار میشی؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740
جدی فکر میکنی وقتی تو غذا نمیخوری اون گشنه میمونه؟؟؟ن جانم اون از استخون شما تغذیه میکنه اونی که بهش ...

اگه اینجوری باشه خوبه که

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2706