2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبلا ساعت ۱۲‌بیدارمیشدم اما الان ۹صبح بیدارمیشم میرم بربری میخرم چای میزارم وپسروشوهرموبیدارمیکنم کلی سرحال میشم هم لاغربه همه کارام میرسم

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2728

ساعت 11 بیدار میشم

املت با رب

املت با گوجه

تخم مرغ ساده با گوجه و خیار

پنیر و مربا😁

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740

صبحونه عشق منه😋 املت. نیمرو.آبپز. سوسیس تخم مرغ. ژامبون. خامه مربا گاهی. نون پنیر خیارگوجه. اگه کتلت یا کوکوی شب مونده باشه.

صبحونه عالیه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

بچه ها کی ساید داره?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

يه برش نون جو با انواع لبنيات مثل پنير كره خامه اليته در حد١ق با عسل يا كره بادام زميني

خيار گوجه و پنير

يا نيمرو بدون روغن

در كنارشم چايي با ١خرما

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
بستگی داره  یبار ۸  یبار ۱۲ ولی صبحونه خامه و عسل خامه شکلاتی تخم مرغ پنکیک و شیر ن ...

خوشبحالت مردم از بس کالری شمردم تخم مرغ ابپز 😋

گفت خاکستر به آتش:تورا می بخشم...ولی.....تبر را نه!!!

من تا پسرم مدرسه میرفت ساعت 8 صبحونه میخوردم الان تا یازده خوابم دیگه صبونه نمیخورم ناهار میخورم یبار تا برم صبحونه بچه هامو بدمو و ناهار درست کنم وقت صبوحونه خوردن خودم نمیشه

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  
2706