2737
2739
من الان دوهفته فیتنس وبدنسازی

خب هنوز اولاشه بعد یه مدت ماهیچه هات و بدنت قوی میشه 

قبل از تمرین 1ساعت و نیم قبل باید یه چیزی بخوری مثلا یه لیوان شیر و دوتا خرما یا مثلا یه نصف موز با شیر و... 

فقط یه چیزهایی مثل شکلات نخور چون اینها قندهای ساده هستند همونطور که زود فشار خون رو می برن بالا به همون میزان زود همون اثرشون ازبین میره مثلا شکر قند ساده محسوب میشه  به همین دلیل هم هست وقتی کسی فشارش میوفته میگن بهش آب قند بدین اما بهش آب با شکر نمیدن !!!

نظر من اینه شما این بطری آب با 4 تا قند حل شده رو ببر هر 10 _ 15 دقیقه یکبار یه مقداری ازش بخور (بعضی از آدما کلا موقع ورزش فشارشون میوفته و علائمی مثل سرگیجه ،خستگی در عضلات و سیاهی رفتن چشم بهشون دست میده ) 

پس شما سری بعد 1_ اول از همه یک ساعت و نیم قبل یک لیوان شیر کم چرب با دوتا خرما بخور (من خودم این کارو میکنم البته من بعضی وقتا یه نصف لیوان شیر کم چرب میخورم یا به جای خرما از نصف موز استفاده میکنم البته اگه میخوای وزن تون رو کاهش بدید حواستون باشه هفته ای یک موز بیشتر نباید خورده بشه ) 

2_ یک بطری آب معدنی با 4 تا قند حل شده داخلش ببرید خیلی حالتون رو بهتر میکنه و به تدریج که ورزشو ادامه بدید بدنتون هم قوی تر میشه و کمتر این حالت براتون پیش میاد 😊😊😊

این روشو امتحان کنید و برای اطمینان بیشتر از مربی تون هم سوال کنید 

موفق باشید 🌹🌹🌹

خب هنوز اولاشه بعد یه مدت ماهیچه هات و بدنت قوی میشه  قبل از تمرین 1ساعت و نیم قبل باید یه چیز ...

ممنونم عزیزم😘😘

فقط ی سوال دیگه ببخشید.‌صبحانه بخورم قبل ورزش؟؟اخه ی جایی خوندم گفتن نخور همینجور تو مخمه..حس میکنم نخورم میمیرم

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم😘😘 فقط ی سوال دیگه ببخشید.‌صبحانه بخورم قبل ورزش؟؟اخه ی جایی خوندم گفتن نخور همینجور ...

اتفاقا صبحانه یک وعده ای هست که باید حتما خورده بشه (اصلا کلا هیچ کدام از وعده های غذایی نباید حذف بشه و روزانه باید 3 وعده اصلی و 2 تا 3 تا میان وعده داشته باشیم ) 

من میگم بخور ولی اگر صبح ها میرین ورزش یک ساعت و نیم قبل ورزش صبحانه بخورید دیگه بعد اون چیزی نخورید 

راستی شما برای کاهش وزن ورزش میکنید ؟

اتفاقا صبحانه یک وعده ای هست که باید حتما خورده بشه (اصلا کلا هیچ کدام از وعده های غذایی نباید حذف ب ...

ممنونم عزیزم..من تنبلی تخمدان دارم..هم رژیم گرفتم وهم ورزش میرم واسه کاهش چربی بدنم..حالا نمیدونم موفق میشم یانه😂😂😂

2731
ممنونم عزیزم😘😘 فقط ی سوال دیگه ببخشید.‌صبحانه بخورم قبل ورزش؟؟اخه ی جایی خوندم گفتن نخور همینجور ...

اصلا شاید یکی از دلایلی که چشم هاتون سیاهی میره همین نخوردن صبحانه باشه 

شاید اگر صبحانه بخورید دیگه جلوی چشم هاتون سیاهی نره و دیگه حتی به بطری آب معدنی با اون 4تا قند هم نیاز نداشته باشید 

شما روزایی که ورزش میرید صبحانه نمی خورید ؟!؟!؟

ممنونم عزیزم..من تنبلی تخمدان دارم..هم رژیم گرفتم وهم ورزش میرم واسه کاهش چربی بدنم..حالا نمیدونم مو ...

خواهش میکنم 

با یاری خداوند و تلاش و صبر قطعا موفق میشید قطعا 

میشه بپرسم چه رژیمی می گیرید ؟

شاید بتونم کمکتون کنم 

اصلا شاید یکی از دلایلی که چشم هاتون سیاهی میره همین نخوردن صبحانه باشه  شاید اگر صبحانه بخوری ...

نه صبحانه نخورم وبرم ک فک کنم مرگم در راه لاغری حتمیه😂😂😂😂😂

خواهش میکنم  با یاری خداوند و تلاش و صبر قطعا موفق میشید قطعا  میشه بپرسم چه رژیمی می گی ...

رژیم خاصی نیس رفتم دکتر تغذیه گفت همه چی بخور فقط کم وبا دوتا میان وعده ک حالا اندازه هرکدومو گفته

2740
رژیم خاصی نیس رفتم دکتر تغذیه گفت همه چی بخور فقط کم وبا دوتا میان وعده ک حالا اندازه هرکدومو گفته

خب موفق باشید اگه دکتر تغذیه میرید که دیگه هیچی 

چون خواستم همین جا توی یک پیج تگ تون کنم ولی خب دکتر تغذیه دارید 

از آشنایی باهاتون خوشحال شدم امیدوارم تنبلی تخمدان و اضافه وزن تون رفع بشه و به چیزی که مد نظر دارید برسید با کمک خداوند و تلاش های مداوم خودتون 

موفق باشید 💐

خب موفق باشید اگه دکتر تغذیه میرید که دیگه هیچی  چون خواستم همین جا توی یک پیج تگ تون کنم ولی ...

ممنونم عزیزم..انشاءالله ک بهترینا واستون اتفاق بیفته😘😘

اگه لکه بینی نداری همه چی بخور من فقط زعفرون، باقالی، ادویه ی زیاد، گوشت و تخم مرغ خام نمیخورم حتی ...

مرسی عزیزدلم چشم .ایشالله بسلامتی فارغ شید

پسرگلم ،توزیباترین وخاص ترین هدیه خدا واسه منوبابایی هستی 🌙🌙خدا جونم شکرت