2733
2734

الان شغل هایی هست ک فقططط و فقططط داخل منزل و اینترنتی باشه؟؟

تورو خدا اگه اطلاعی دارین در این زمینه راهنمایی کنین

عشقای میشه  برای من و تو دلیم یه صلوات بفرستین  ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بله هست کارایی مثل تایپ کم درآمده ولی هست کارای دیگه ای هم هست ولی من درست اطلاع ندارم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

اگه حدود یک میلیون سرمایه داری روزانه 100 تومان میتونی با کار در بورس درامد داشته باشی.اگه سرمایه ت بیشتر باشه سودت بیشتر میشه.من همه اونایی که مشکل اقتصادی دارند تشویق به سرمایه گزاری در بورس میکنم.

عاشقانه هایم تمامی ندارد وقتی همسر ماهم و پسرای عزیزم بهترین اتفاق های زندگیم هستند   
2738
اگه حدود یک میلیون سرمایه داری روزانه 100 تومان میتونی با کار در بورس درامد داشته باشی.اگه سرمایه ت ...

من نمیدونم بورس چیه  

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

خوش بحالت حداقل شوهرت نمیزاره بری یر کار .

شوهر من اصن نمیزاره برم بیرون. جایی تاحالا نرفتم ک خودش نبرده باشه. هیچ دوستی هم ندارم اهل رفت و امد هم نیس . باز حداقل اینجور ازادی هارو داری

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
2706