2733
2734
عنوان

باید کار کنم و شوهرم راضی نیست بیرون خونه کار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 32 پست
چه تخصصی داری؟ چی خوندی ؟

من رشته ی دانشگاهیم ادبیاته مدرکمم معتبره ولییییی باید معلم بشم یا استاد یار یا مثلا معلم خصوصی ای چیزی

ک همش بیرون خونس

عشقای میشه  برای من و تو دلیم یه صلوات بفرستین  ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوش بحالت حداقل شوهرت نمیزاره بری یر کار . شوهر من اصن نمیزاره برم بیرون. جایی تاحالا نرفتم ک خودش ...

منم عین تو. اینقد جنگیدم ک بیخیال شدم. دیگه...البته الان بعد سه سال بهتر شده.... گاهی میرم بیرون. اما بازم آزاد نیستم. مادر شوهرم امروز زنگ زد اینقد ناراحت و. گرفته بودم ازتو خونه موندن میگفت صحبت کن باهاش حداقل روزا با بچت برید یه ساعت قدم بزنید. نمیشه ک... ولی نمیشه هعی.... دیگه واقعا انگیزه ندارم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

[QUOTE=94205099]من رشته ی دانشگاهیم ادبیاته مدرکمم معتبره ولییییی باید معلم بشم یا استاد یار یا مثلا معلم خصوصی ای چ ...[/QUOTE

میتونی درباره رشته ات تحقیق و پروژه اماده کنی؟ 

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
2740
الکی چیه من کلی خرید میکنم ازشون  عروسک میبافن  فرشینه میبافن  کوسن رو میزی  ...

اخه من ندارم این آپشنارو😢😢😢😢😢 ولی آشپزیم اینا خیلی خوبه

ولی من یه کاریرمیخولم ک نرم بیرون و همش تو خونه باشه

نمیدونم واقعا 

اصن هست؟

[QUOTE=94205099]من رشته ی دانشگاهیم ادبیاته مدرکمم معتبره ولییییی باید معلم بشم یا استاد یار یا مثلا ...

متقاضی نداره مطمئنم اخه شهر من کوچیکه و‌انقدر طالب نداره

من رشته ی دانشگاهیم ادبیاته مدرکمم معتبره ولییییی باید معلم بشم یا استاد یار یا مثلا معلم خصوصی ای چ ...

@grohetypistanbartar09124519939

این کانال و ببین و با مدیرش صحبت کن فکر کنم بدردت بخوره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
متقاضی نداره مطمئنم اخه شهر من کوچیکه و‌انقدر طالب نداره

اینترنتی کار کن اگه لپ تاپ داری

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

بورس:تشکیل شده از هزاران شرکت معتبر دولتی و خصوصی که نصف سرمایه از خود شرکت هست و نصف دیگه اش مردم عادی سرمایه گذاری میکنن.خیلی هم سود خوبی داره.از ساعت 9 صبح تا 12.5 ظهر اینترنتی سهم با قیمت ارزان واسه خودتون میخرید و با قیمت بلاتر میفروشید.باید سهم هایی بخرید که مردم بیشتر تقاضا دارند.مثلا شرکت لابسا تولید کولر داره سهام برای فروش گزاشته متقاضی زیاد داره .صبح قیمت هر سهم 20000 گذاشته ظهر متقاضی زیاد داره سهم میشه 28000 .مثلا من 200 تا سهم صبح میخرم 20000 ظهر میفروشم یعنی 400000 میخرم و ظهر 28000 یعنی 560000 میفروشم.این توضیح مثال بود.هرچقدر سهم بیشتر بخری سود بیشتر داره

عاشقانه هایم تمامی ندارد وقتی همسر ماهم و پسرای عزیزم بهترین اتفاق های زندگیم هستند   
2706