2737
2734
عنوان

داستان بارداری من

| مشاهده متن کامل بحث + 4050 بازدید | 128 پست
عوارض جسمی سقط متوجه خانومه فقط مامان منم یبار سقط داشته همیشه میگه چقدر سخت بوده براش

دقیقاسقط بنظره من از زایمانم بدتره دوستم بخاطره خوش گذرونیش  ازاد بودنش 7ماه بعد عروسیش سقط کرد الان 5ساله بچه دار نمیشه  هرکاری میکنه باردار نمیشه همش سرکوفت میشه.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرهنگ ها باهم فرق داره ما حتی رابطه کاملو واسه عروسی میدونیم چ برسه بچه دار شدن ...بعدشم عقد دوره شن ...

اخه قبلش دوست بودن چند سالی

منم نامزدیم چند ماه بیشتر نبودسه ماه بعدم باردار شدم خانواده منم قبول ندارن رابطه تو عقد رو حتی ی شبم اجازه ندادن بمونم خونه مادرشوهرم ولی عروس ودمون میومد میموند

من قرص ال دی میخوردم . خیالم راحت بود اما ما بهمن عقد کردیم من فروردین حامله بودم😲

چه زود

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2731
نه عزیزم چه اشتباهی . وا  همشون خودشون سقط شدن . بدون دخالت و دارو

اهان فکر کردم خودش سقط کرده اخه خیلی عجیب بود،چرا دکتر نمیره تا علتشو بفهمن 

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
چهار  بار تو عقد حامله شدی😐بعد عروسی چن بگروز یه بار حامله شدی😁

حس میکنم بعضی آدما فقققققط واسه رابطه جنسی ازدواج میکنن.یعنی هیییییچ هدف دیگه ای ندارن.نمیتونن طور دیگه حال کنن و وقت بگذرونن.

2740
دختر اشنا ما ۱۴ تا بچه انداخته طفلی ۱۸ ساله عروسی کرده بعضیا باردار میشن نمبتونن نگه دارن.الانم‌بچه ...

درسته سرکلاژ نکرده همین ک باردار میشه زود واسه سرکلاژ شدن اقدام کنه.امتحان نکرده،خب بچه خودش سقط بشه فرق داره تا خودت سقط کنی بچه رو.

اخه قبلش دوست بودن چند سالی منم نامزدیم چند ماه بیشتر نبودسه ماه بعدم باردار شدم خانواده منم قبول ن ...

اره خیلیا ناخواسته باردار میشن ک مشکلی نداره و خدا خواسته ولی این ک فکر میکرده مشکل داره تو عقد چهار بار حامله بشه این خوب نیت اینجوری دخترایی هم که فک میکنن مشکل دارن برن بخوابن با دوست پسراشون ک فک نکنن نازان یوقت 😁

اره رابطه کامل نداریم تصمیم خودمون بوده که بزاریم رفتیم خونه خودمون

کاره شما درست بوده.

2706