2737
2734
عنوان

چه مدت طول کشید تا کسیکه دوست داشتینو فراموش کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 117 پست
من شرایطم خوبه فقط فکر اینکه با کس دیگه ای بود دستای یکی دیگه رو میگرفت باهاش رابطه داشت حتی وقتی سه ...

فراموش نمیشه مثه پخش شدن جوهر رو یه نوشته تو زندگیت اتفاق افتاده نمیتونی حذفش کنی اما میتونی بهش فکر نکنی و برات مهم نباشه

عزیرم برو پیش روانشناس.روانپزشک فقط دارو میده ولی روانشناس باهات حرف میزنه و دیدگاهتو عوض میکنه ی رو ...

نه اینم باهام حرف میزنه خیلی خوبه

هرچند حرفایی زد که خودمم میدونستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره تقریبا ظاهرم نه ولی هستم

یه دو تا کلاس برو پس،ورزش هم برو،شنا عالیه، من معلم حفظم که بهت میگم عجیب فراموشی میاره، از عجایبشه،واسه همین بچه های حافظ خیلی جلوتر از همسن و سالهاشونن چئن زمان حال زندگی میکنن،البته یک جز تو ۳ ماه هم حفظ کنی خوبه بازم...

2731
واقعا سخته ولی مهمتر ازون اینه که اینقدر قوی بشم که اگه خواست برگرده بزنم دهنش چون احتمالش زیاده م ...

وای من امتحان کردم 😂یه بار بخشیدمش سعی کن اگه پبام داد اصلا جواب ندی خیلی سخته ولی اگه جواب بدی تماممم 

فراموش نمیشه مثه پخش شدن جوهر رو یه نوشته تو زندگیت اتفاق افتاده نمیتونی حذفش کنی اما میتونی بهش فکر ...

واقعنم همینه

باهاش میتونم کنار بیام خودمو راحت کنم

واقعنم همینه باهاش میتونم کنار بیام خودمو راحت کنم

نشد نداره حتمن میتونی👌🏻

کسی که براش مهم نبودی چرا باید برات مهم باشه؟ از ذهنت بیرونش کن اون لیاقتش لاس زدن با دیگرانه لیاقت عشق پاک تورو نداشت

2738
نشد نداره حتمن میتونی👌🏻 کسی که براش مهم نبودی چرا باید برات مهم باشه؟ از ذهنت بیرونش کن اون لیاقت ...

واقعنم همینه

اگه برا خودم ارزش قایل ببشم تمومش میکنم

میتونی عزیزم   من کسیو ک خیلی دوس داشتم و فقط بخاطر ناراصی بودن خانوادم بود ول کردم بعد یسال فر ...

شاید باورت نشه ولی همین الانم خدا رو شکر میکنم

شاید مصلحتی بوده که الان باید بفهمم