2737
2739
عنوان

چه مدت طول کشید تا کسیکه دوست داشتینو فراموش کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کی رابطه رو تموم کرد؟ چرا تموم شد؟

اصلأ رابطه ای نبود ب اون شدت من راهنمایی بودم ایشونم دوسال از من بزرگتره عاشق من شد خواهرش بهم گفت گفتم من خوشم نمیاد دیگه اون خودش ادامه داد ولی من یخورده ازش خوشم میومد ب روم نمیاوردم وقتی رفتم دبیرستان دیگه کوچ کردیم ب ی شهر دیگه اصلأ بهش فک نمیکردم دیگه ازدواج کردم بعد ازدواج بهم پیام داد تو منو ول کردی ووودیگه ج نداادم الان دوباره دیروز پیام داد تو مال من بودی بازم شروع کرد حرف زدن گفت نمیتونم فراموشت کنم همیشه بهت فک میکنم وووواینقد اعصابم خورد شد...میدونم ک واقعأ عاشقمه ولی نمیدونم چرا فراموش نمیکنه  ب خدا من اگه عاشقش بودم ازدواج نمیکردم منتظرش میموندم ولی فقط ی حس بچه گانه داشتم ک زود تموم شد.. اینم بگم ما فامیلیم پسر داییمه..

اصلأ رابطه ای نبود ب اون شدت من راهنمایی بودم ایشونم دوسال از من بزرگتره عاشق من شد خواهرش بهم گفت گ ...

اها که اینطور

خب بالاخره کار درستی نمیکنه ولی معلومه که ذهنش خیلی درگیرتونه که پیام میده ولی به نظرم یه بار باهاش جدی برخورد کنین که چون متاهله نباید به شما فکر کنه

بعضی وقتا این چیزا پیش میاد ادم نمیتونه فراموش کنه مخصوصا که تجربه اول عاشقیش باشه

2738
اها که اینطور خب بالاخره کار درستی نمیکنه ولی معلومه که ذهنش خیلی درگیرتونه که پیام میده ولی به نظر ...

باهاش جدی حرف زدم بهش گفتم راضی نیستم ب من فک میکنی تو زن وبچه داری وووحتی جوری رفتار میکنم ک ازم بدش بیاد ولی بی فایده ست من کارش ندارم خودش میدونه واحساسش

باهاش جدی حرف زدم بهش گفتم راضی نیستم ب من فک میکنی تو زن وبچه داری وووحتی جوری رفتار میکنم ک ...

کار درستی میکنین

شما جوابشو نده بذار گناهش گردن خودش باشه