2737
2739
عنوان

چیکار کنم گربه با بچهدهاش از و حیاطمون برن

| مشاهده متن کامل بحث + 3031 بازدید | 193 پست
دوست عزیز وقتی گربه تو حیاطه به هر چیزی خودشو میماله و آلوده می کنه به لباسهای روی بند، کفش هامون و ...

گربه هيچ بيماري قابل انتقالي براي انسان نداره، خاك بازي كلا امراضي رو به بچه ميتونه انتقال بده كه به گربه ربطي نداره. اگر نگران آلودگي و بيماري هستي بهتره يادآوري كنم كه كاهويي كه مصرف ميكنيم با فاضلاب انساني حاوي فضولات انسان آبياري ميشه و انسان ناقل انگل آسكاريس هست، آسكاريس توي آوندهاي كاهو ميره و با هيچ جور شستني نميشه خارجش كرد. تا حالا هيچ مشاهده نشده كسي بگه از گربه يا سگ مريضي گرفته، ولي انتقال انگل از سبزيجات آلوده فراوانه موردهاش.

عزیزم کسی نخواسته از کره زمین محوشون کنه این که ادم بخواد از محل زندگی دورشون کنه گناه نیست چرا یه چ ...

اول تاپیک مطمئن بودم همچین اتفاقی میفته🤪ترس ادما مهم نیس به هر حال گربه در اولویته🤪

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کسی نخواسته از کره زمین محوشون کنه این که ادم بخواد از محل زندگی دورشون کنه گناه نیست چرا یه چ ...

اخه با محبت دور نمیکنن
با کتک با اسیب دورشون میکنن
من بالاهم گفتم چون حیوون بچه داره یکم صبر کنن بچهاش بزرگ بشن بعد برنشون جای دور رهاشون کنن ک باز هم البته برمیگردن چون گربه خاصیتش اینه ک برگرده
الان ک بچه دارن ممکنه کسی بچهاشونو برداره یا اذیت کنه یا برن زیر ماشین

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
😂😂😂😂😂😂😂😂عب نداره پری گربه ها معصومن جیششون تمیزه 😂😂😂

دیدی چی گفت بهم؟؟؟؟شکنجه گر سازمان امنیت😐😐

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2728
عزیزم اینا ادبیات گفتاریشون همینه شما خودتو ناراحت نکن

ادمای عجیبی هستن از گربه ها حمایت میکنن به همه نوع و هم جنس خودشون راحت نفرین می کنن و دلش رو می شکنن؟!!! اسمش چیه این کار  

دوست عزیز وقتی گربه تو حیاطه به هر چیزی خودشو میماله و آلوده می کنه به لباسهای روی بند، کفش هامون و ...

من خونم اپارتمان هستش توی پارکینک یه گربه بچه بدنیا اورده که همه مجتمع ما و منو همسرم و بچم واسشون غذا میبریم حتی شیر و ماست هم میخورن اما اصلا فضا رو کثیف نمیکنن همه یه جای مشخص واسشون غذا میریزن وقتی کسی غذا میاره واسشون خودشون میشینن اونجا تا غذا رو بزارن واسشون بعدم گربه مدفوعشو خاک میکنه تا وقتی هم بهش دست نزنی دستی نمیشه اصلا طرف ادم نمیادش 

2738
اخه گربه برمیگرده ب محل سکونتش و اینکه چون بچه داره الان باید یکم بزرگتر بشن بعد رها بشن و گرنه بچها ...

یکم پا گرفتن باید بذاری بیرون. مال ما چهار تا بچه داشت جلوی ورودی ساختمانمون دراز می کشیدن که باید ازشون اجازه می گرفتیم میرفتیم خونمون. من نمیگم وقتی ضعیف و بیجون هستن بندازیشون بیرون یکم بزرگتر شدن بزارین بیرون با فاصله از خونتون.

خدایا حواست به من هست؟.... من که همه چیز رو بدست تو سپردم.
ای ول. بابا اینایی که انقد از گربه طرفداری میکنن خودشون تا حالا از نزدیک هم ندیدنش

من از زماني كه چشم باز كردم گربه داشتيم و الانم گربه دارم خودم. خيلي اطلاعاتم بالاتر از چيزيه كه فكر كني، حتي نياز به دامپزشكي بردنشون رو هم نداريم و خودمون بهشون رسيدگي ميكنيم. 

دیدی چی گفت بهم؟؟؟؟شکنجه گر سازمان امنیت😐😐

😨😨😨😂😂😂لعنتی شکنجه گر کی بودی توووو برو گوانتانامو و ابوغریب شکنجه کن😂😂😂😂

زوریه مگه ادم حیوون بغل کنه

راستی دوستای عزیز سوسک و مارمولک هم پناه میارن به خونتون چرا میکشینش😂😂😂😂😂

I am a queen because I have a cute mad king
من خونم اپارتمان هستش توی پارکینک یه گربه بچه بدنیا اورده که همه مجتمع ما و منو همسرم و بچم واسشون غ ...

خوب دوست عزیز مساله ما در مورد حیاط خونه ویلاییه که بهر حال تردد توش بیشتره و بعضی کارا هم تو حیاط انجام میشه. گربه شما کثیف کاریاشو میره بیرون فضای سبز. بچه تون هم تو حیاط آپارتمان بازی نمی کنه لباساتون هم اونجا پهن نمی کنین

خدایا حواست به من هست؟.... من که همه چیز رو بدست تو سپردم.
2706