2733
2734
عنوان

چیکار کنم گربه با بچهدهاش از و حیاطمون برن

| مشاهده متن کامل بحث + 3044 بازدید | 193 پست

تا بوده و بوده عده ای نوعدوست و عده ای مردم آزار

تو دنیای حیوانات هم عین همین هست 

عده ای دوستدار حیوانات و عده ای حیوون آزار

ولی تفاوت ایندوتا اینه که حیوانات زبان و کلام ندارن که از خودشون دفاع کنن پس عقل و قلب و وجدان و انسانیت و تمام وجنات انسانی حکم میکنه با حیوانات مهربان تر باشیم....

من به شخصه تو زندگیم خیلیا رو دیدم که با حیوانات مهربان بودن و چقدرررر برکت و رحمت از خالق همین حیوانات تو زندگیاشون جاری شده....

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
کلا ترس بچه رو بنظرم کنترل کنین منظورم این نیس گربه نگه دارین یا کنار گربه باشین منظورم نوع ترس هست ...

بذا پسرم بزرگتر شه چشم هنو پسرم ۲سالش نشده عزیزم من خودم رشته تحصیلیم علوم تربیتی اموزش ابتدایی هست نزدیک ۱۱ ساله کارم با بچهای ۳ تا ۶ سال هست میدونم چ زمانی چ اموزشایی باید بهش بدم . بازم ممنونم از راهنمایت دوست خوبم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كلا بحث توي اينجور تاپيكها بي نتيجه هست، از پزشكان محترم تاپيك هم خواهش ميكنم ديدشون رو باز كنن و علم پزشكي دنيا رو ملاك قرار بدن نه علم ناقص و جهت دار و تركيب شده با دين وطني رو !

ديد باز، حركت با علم و جريان جهان، اينهاست كه باعث رشد ميشه، يكم مستند ببينيد، دنيا رو ببينيد، انشاالله موفق باشيد همگي.😊

تا بوده و بوده عده ای نوعدوست و عده ای مردم آزار تو دنیای حیوانات هم عین همین هست  عده ای دوس ...

من اینقدر برکت از حیوون گرفتم تا شفای بیمار برای همین گفتم تا اخر عمرم هرجچقدر بتونم بهشون نیکی میکنم 

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
2731
عزيزم من مسلمونم، و بلدم به مخلوقات خدا احترام بگذارم، خانواده من همه پزشك هستن، پدربزرگمم تحصيلاتشو ...

عزیزم ما فهمیدیم شما از همه بیشتر می فهمی همه اطرافیان شما پزشک عاقل بقیه دوزاری فقط  بعضی ها دوست ندارن با گربه ها یه جا زندگی کنه چرا فهمش براتون سخته ؟!!!!!!

من اینقدر برکت از حیوون گرفتم تا شفای بیمار برای همین گفتم تا اخر عمرم هرجچقدر بتونم بهشون نیکی میکن ...

بله خداوند مهربانی هاتونو بی جواب نمیزاره....

تو نیکی میکن و در دجله انداز ......

پدر من هم خیییییلی با حیوانات مهربانه و رابطه اش خوبه بخدا تعریف میکنه توی چادر مسافرتی بودن و دقیقا همون نزدیکیا خرس بوده و اینا هم‌ غرق خواب....میگه جای پای خرس تا دم در چادر هم بوده و فضولاتش  ولی داخل نیومده.....

فک‌میکنی چرا چون حیوونا تشخیص میدن کی دوستشونه و کی دشمنشون...از بوی آدما میفهمن چطوریه....

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
عزیزم ما فهمیدیم شما از همه بیشتر می فهمی همه اطرافیان شما پزشک عاقل بقیه دوزاری فقط  بعضی ها د ...

بله واقعا اين خانوادم بود كه توصيف كردم، برام مهم نيست اگر فكر ميكني مبالغه كردم. نميگم همه بايد يكجا زندگي كنيد با هم! ولي درك داشته باشيد آزارش نديد يا وقتي حيواني با بچه پناه آورده از خودتون نرونيدش، خيلي سخته "انسان" بودن؟!

فكر كنم براي امثال تو سخته.

2740
بله واقعا اين خانوادم بود كه توصيف كردم، برام مهم نيست اگر فكر ميكني مبالغه كردم. نميگم همه بايد يكج ...

من تو زندگیم ازارم به هیچ حیوانی نرسیده و نخواهد رسید دوست هم ندارم باهاشون زندگی کنم زور نیست .عقایدم رو دوست ندارم مثل امثال شما به زور فرو کنم تو سر بقیه   انسان بودنتون برای انسان ها هم باشه چون حیوانات زبون ندارن که مشخص کنن شما انسان هستین یا نه پس به خودتون زیاد نبالین !!!!! از اولین پستتون همه دوزاری و نفهم شما فهمیده مشک ان است که خود ببوید نه انکه........

من تو زندگیم ازارم به هیچ حیوانی نرسیده و نخواهد رسید دوست هم ندارم باهاشون زندگی کنم زور نیست .عقای ...

عزيزم، متأسف ميشم وقتي ميبينم حتي متنهامو درست نخوندي مثل خيليهاي ديگه و فقط قضاوت ميكني، بنابراين بحث بي فايده هست، موفق باشي.

عزيزم، متأسف ميشم وقتي ميبينم حتي متنهامو درست نخوندي مثل خيليهاي ديگه و فقط قضاوت ميكني، بنابر ...

شما درست بنویس بقیه هم درست می خونن همش از فضائل خودت داری میگی به خدا شما خوبی خیلی خوبی انسانی فرشته ای...... چرا فکر میکنی هر کس حیوانات رو دوست نداشته باشه انسان نیست البته کسی نگفت بدم میاد به جز یه نفر .به هر حال موفق باشید   

یه خانم اینجوری حرف نمیزنه البته اگه خانم باشید

چه جوری حرف میزنه یه خانم ؟! مثل شما برای همه پیف پیف میکنه !!!! اگه شما نماد یه خانمی من همون اقا هستم   بی زحمت ریپلای نکن که حالم داره به هم میخوره   

بخدا اگه بهشت و جهنمی هم باشه کلیدش نماز و روزه نیس انسانیت داشته باشید یه مادر با بچه هاش پناه آو ...

واویـــــلا اگ تو خیلی دلت میسوزه بیا وردار ببرشون خودت نگهشون دار

خودش و شوهر و سه تا بچش کمه فامیلاشونم دارن میارن 

والا روز به روز داره به تعدادشون اضافه میشه چندوقت دیه میان مارو میندازن بیرون خودشون میان تو خونه 😑😑😑😑