2733
2739

بچه ها چندوقت دیگه تولد دختر دوسالمه براش دوتا لباس گرفتم چون قیمتشون مناسب بود ابیه اندازه الانشه سبزه بزرگ گرفتم تا بعدا هم اندازش بشه بببنید چطوره و چند میارزن و قشنگن بعد بچه ها ما شرایط مالی خوب ک چ عرض کنم افتضاحی داریم ولی دوست داریم یه جشن کوچیک براش بگیریم  بنظرتون چطوری برگزار کنیم خوبه بصرفه هم باشه مرسی❤

بزار

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ميتوني يه كيك كوچيك بگيري عصرونه يه آش وميوه هم بدي -يه اگه ميخواي شام باشه ماكاروني ياالويه بده

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

خودت پاپ کورن درست کن با کره و نمک خیلی خوشمزه میشه

اولویه درست کن 

کیک هم کیک زبرا خودت بپز هم آسونه هم واقعا خوشمزه ست  خواستی روش میتونی خامه کشی کنی (که به نظرم نکن) نخواستی فقط شکلات بن ماری شده و یه کم خامه مخلوط کن بریز روش یا اصلا هیچی نریز همینجوریش چون خط خطی میشه خوشگله

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2738

دومی

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

سورمه ای خوشگلتره برا تولد

ائلونممیش دن قاباخ حتما خانیمیزین اوزون صابینینان بیر یوون  منیم اؤزومون سندرم اَت آجیلیغ بیقرار واردی دیلیمده  آنامین بویوح معجزه‌سی خمیر پیتزا سیز پیتزا جورلماخدی  آنامین معجزهسی بویودیکی دییر من هشواخ کیشین یانندا یاتمازدیم اوزوده 10دنه اوشاخ دوغموشدی  بیر پارا قین آنالاردا واردیلارائله گلین لرینه جیجیح(حسادت) ائلیلر ائلبیر اؤزلری گئدجادیلار اوغلانلارینا  
2706