2737
2739
عنوان

کدوم لباس برای تولد دخترم خوشکلتره؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 826 بازدید | 50 پست
پاپ کرن گرون نیس میخریم با کیک سفارش میدیم الویه درست میکنم ولی موندیم شام رو چیکار کنم ژله هم درست ...

شام همون الویه ست. عرفش همینه گلم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امیدوارم زشت نباشه جلو مهمون هامون چون همینقدر از دستمون بر میاد

زشت چیه گلم😂 اخه توتولد ها فقط الویه میدن معمولا. گاها سالاد پاستاهم کنارش.پلو و خورش ومرغ نمیدن که گلم. خیالت تختتتت اصلا زشت نیست🤩

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738
ینی من الویه با نون ساندیچی درست کنم و ژله و کیک و پاپ کرن و چای و شربت کافیه؟با حالا بجای میوه هم خ ...

بله گلم. عالیه. میوه فقط هندوانه بزار

پاپ کرن گرون نیس میخریم با کیک سفارش میدیم الویه درست میکنم ولی موندیم شام رو چیکار کنم ژله هم درست ...

شام تولد در حد همون الویه کافیه چون کیک و ژله و هله و هوله هم هست ولی خواستی میتونی یه فینگر فود هم درست کنی مثلا خمیر درست کن توش مایه ماکارونی بریز بذار توی فر بشه پیراشکی

خیلی هم خوشمزه ست و با یکی دو تا دونه سیر میکنه آدمو

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

وای ماشالا چه دختر نازی داری ،استارتر موهای جلوشو چتری بزن بقیه ش رو از پشت ببند چون پیشانیش بلنده بهش میاد

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
وای ماشالا چه دختر نازی داری ،استارتر موهای جلوشو چتری بزن بقیه ش رو از پشت ببند چون پیشانیش بلنده ب ...

ممنون دوستم 🌷🌷🌷🌷⚘⚘⚘⚘راستش دلم نمیاد موهاشو کوتاه کنم بنظرتون یه تل بگیرم خوبه برا شب تولدش؟

ممنون دوستم 🌷🌷🌷🌷⚘⚘⚘⚘راستش دلم نمیاد موهاشو کوتاه کنم بنظرتون یه تل بگیرم خوبه برا شب تولدش؟

ببین تل توری همه رنگ و همه مدل من دیدم برای دخملم یه صورتیشو ست بالباسش گرفتم۵تومن. تور بلندی پشتش داشت

ازاینا برای پرنسس خانوم بگیر🤩🤩

2706