2737
2739
عنوان

امشب شوهرم بعد۸سال زدتودهنم دهنم پرخون شد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 14660 بازدید | 216 پست
والا بخدا تازه نازم داره که چرا پشتشو کرده بهم😐😐

من خیلی ناراحت میشم به ولله اگه بخوان پای خانوادم و بکشن وسط خیلی روشن تعصب دارم

ولی دیگه شمام این جوری نگید حالا جسارت نباشه من کاری به استارتر ندارم ولی فک کن به لحظه شوهر من بخواد یه همچین حرفی بهم بزنه به نظرم برام زندگی نمی مونه حق میدم شوهرم از دیدن همچین پیامی عصبی بشه باریک الله به غیرتش ولی اینکه بخواد از چشم من ببینه وبهم بگه دست گلتو دیدم به خدا نمی بخشیدمش فک کن به لطف خدا یه عمر به جوری زندگی کنی رو حیات عالم قسم بخورد اونوقت شوهر آدم همچین چیزی بگه

البته شیطونه دیگه آنقدر عصبیش کرده که همچین حرف بی خودی رو بگه

من شیعم،حیدر آقامه  
زدتودهنم دهنم پرخون شددندونموتازه جراحی کرده بودم اصن نمیدونم الان سالمه دندونم یانه.دیگ بایدچیکارم ...

خب تو این موقعیت ک فک کرده خیانت کردی فوشه مادرم میدی بهش چی بگم اخه ؛! اگر ادم بدی بود همون موقه نمیومد پیشت حالت بد نشه .گوشیتو بده بهش بگوپیگیرباش تا اعتماد کنه بهت 

فقط ب عشق پسرم زندم ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب تو این موقعیت ک فک کرده خیانت کردی فوشه مادرم میدی بهش چی بگم اخه ؛! اگر ادم بدی بود همون موقه نم ...

بش گفتم بیامال تو گف لازم ندارم بخام تهشودربیارم بدون گوشیه توام مبتونم

همه چی آخرش قشنگه اگه قشنگ نبودبدون آخرش نیست❤😍
2731

خدای نکرده شوهر من بود بایداهل محل میومدن جنارمو از زیر دست و پاش در میاوردن 

الان گوشی به دست نشستی میگی شوهرم پشتشو کرده بهم 😮😮

باید خونسردیتو حفط میکردی میگفتی بریم پرینت خطمو بگیریم و و بریم پلیس فتا شکایت نه اینکه به مادرت فحش بدی 

2738
اسی عزیزم برو ببوسش ازش معذرت خواهی کن بین غرورت و شوهرت یکیو انتخاب کن 

الان که خابه...ولی فک نکنم آشتی کنه خیلی بدقلقه..مخصوصاک فحش مادردادم مادرشم خط قرمزشه

خدای نکرده شوهر من بود بایداهل محل میومدن جنارمو از زیر دست و پاش در میاوردن  الان گوشی به دست ...

نمیدونم اصن باهام آشتی کنه یانه😔😔

اسی الان انتظار نداری که اون بیاد اشتی کنه ک😶

چرادقیقا..بخاطر کتکی ک زده دوسندارم برم...تاحالا سرانگشتاشم بهم نخورده بود😏بهم برخورده

2706