2733
2739

دندونموکه تازه جراحی کرده بودم امشب اومدم خونه گوشیم خونه بوددیدم شوهرم عصبیه گفتم چیه محمدهیچی نگف گفت مهیاس گوشیت رواوپنه رفتم ورداشتم گفتم خب باشه گف پیماتوببین بچه هادیدم یه پسره اصن شمارشونمیشناختم نمیدونم کی بودنوشته بودسلام عشقم من اومدم بیابغلم وکلی فیلم وگیفای مستهجن فرستاده بود.منم ازترس خشکم زده بود.۶سال باشوهرم دوس بودم دوسال عقدالانم ۱۰ماهه زیریه سقفیم ته عصبانیتش یه دادکشیدن بودهمیشه باهام مهربون بوداماامشب😔

همه چی آخرش قشنگه اگه قشنگ نبودبدون آخرش نیست❤😍

😔😔😔😔

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهرم بهم گفت ایناچیه مهیاس گفتم بخدانمیدونم خون جلوچشماشوگرفته بودهرچی قسم آیه میخوردم میگف بد کردی مهیاس بدکردی ازجفت چشام بهت بیسشتراعتمادداشتم اماحالاشدی کرم زندگیمو گمشوبروتواتاق..منم قاتی کردم

همه چی آخرش قشنگه اگه قشنگ نبودبدون آخرش نیست❤😍
2738
2706