2733
2734
عنوان

بچم سه ماهشه

396 بازدید | 28 پست

سلام.دخترم ۱۰روز دیگه چهارماهش کامل میشه.میره تو پنج ماه.چندروزه همش با حرص دهنشو فشار میده سرشیشه شیر رو گاز میزنه خیلی بی قراره.امشب دیدم لثه پایینیش رو ک دوتا جوونه زیر لثه اش هست.بنظرتون ممکنه دندون باشه اخه خیلی زوده الان

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2738

آره ممکنه پسر من چهار ماه و بیست و دو روزگی اولین دندونش در اومد همینجوری با حرص همه چی رو می‌گرفت آب دهنش سرازیر بود و هر چیزی رو میخواست فشششار بده با دهنش

خدایا شکرت به خاطر نی نی خوشگلی که تو زندگیمه❤️
الان داره لثه سفت میکنه چند ماه طول میکشه تا در بیاد

اها.باید چیکار کنم بی قراریش کمتر بشه

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 

اره دندون هست! فقط شیر شبش رو کم کم قطع کن که دندونش خراب نشه! یه شیشه آب هم همیشه کنارت باشه بعد از شیرخوردن آب بهش بده که شیر تو دهنش نمونه و دندونش خراب بشه! با مسواک انگشتی هم لثه هاشو ماساژ بده

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
بله ممکنه بعضی از بچه ها چهارماهگی دندون در میارن

دندون های بدی میشه؟ میگن اگه زود دربیاد

2706