2733
2734
ایشالله به عشقت میرسی💋

اااااااننننننننننششششششششششششششششششصشاااااااااااااااااااااااااالللللللللللللللللللههههههههههههههههههه😊😁

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلیییی دلم برای دورانی ک خونه پدرم بودم تنگ میشه ...واقعا هیچوقت دیگه تکرار نمیشه... هییییی روزگ ...

میدونی اون دختری که تو مجردی درسشو خونده کارشم کرده خوشیشم داشته خانواده حامی داشته مستقل و محکم و همه چی هم بوده احتمالا انتخابشم عاقلانه تر و کم اشتباه تره و از متاهلیش هم به موقعش لذت میبره... درسته شوهر بد زیاد تو این سایت هست اما همین بدها هم انتخاب خود ما دخترا بودن مگه نه؟! اگه هم با چشم باز مجردی کنیم و هم متاهلی و لذت هردو‌رو ببریم چرا که نه !!!

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
اااااااننننننننننششششششششششششششششششصشاااااااااااااااااااااااااالللللللللللللللللللهههههههههههههههههه ...

با همین فرمون بری جلو حتما میرسی بهش😐

خدایا میخوام صبور و خوشحال و خوشبین باشم... کمکم کن لطفا😘
2728
میدونی اون دختری که تو مجردی درسشو خونده کارشم کرده خوشیشم داشته خانواده حامی داشته مستقل و محکم و ه ...

عزیزم مثلا همین خیانت ک مثال زدم ، ادم ک علم غیب نداره چشمش هم باز کنه ، باز نشون نمیده ک طرف اهل خیانته یا نه 

یسری چیزا تا زیر ی سقف نری نمیشه فهمید 

من خیلیییی دلم برای دورانی ک خونه پدرم بودم تنگ میشه ...واقعا هیچوقت دیگه تکرار نمیشه... هییییی روزگ ...

نگو اینجوری،هر دورانی خوبی خودش رو داره

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2738
با همین فرمون بری جلو حتما میرسی بهش😐

ب دعای خیر شما😁😁😁

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
حواست باشه ، عاشق شدن دختر ،،، بدجوررررر ضربه میخوره 

خو اونم عاشقم هس😃

من مجردی شیرینیم نداشتم که الان آرزوشو داشته باشم. اما تو زندگی متاهلیم امشب واقعا احساس میکنم کم آوردم و نمیتونم حتی یه قدم برم جلو، خستم خیلی خسته

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
2706