2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من فقط دلم برای اینکه برم بغل مامانم بخوابم بگم مامان خواب بد دیدم و اون برام شعر بخونه تنگ شده  

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2714

آره اونوقت میرم برا خودم خونه پدری یا ددر دودور بعد دلم برا شوهرم تنگ میشه  آدمیزاد همیشه دلش یه بهونه ای میگیره  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

من خیلیییی دلم برای دورانی ک خونه پدرم بودم تنگ میشه ...واقعا هیچوقت دیگه تکرار نمیشه... هییییی روزگار 

بنظر من دخترای مجرد اصلا ازدواج نکنید ، برا خودتون بگردید و درس بخونید و از بودن کنار والدینتون استفاده کنید 

متاهلی جز دردسر هیچی نداره

اونم توی این دوره ای ک مرد وفادار خیلییییی کم پیدا شده 

همین سایت رو ببینید روزی نیس ک از خیانت نگن. ... دختر مردم با هزار امید میره ازدواج میکنه ته تهش شوهرش بدجور میذاره تو کاسه ش ..... اکثرا همینن 

خیانت هم نکنن هزارجور اخلاقای گند دیگه دارن

مستقل باشید و مجرد ،، راااااحت از هفت دولت .... تااااااماااام

2706