2733
2739
عنوان

رفته بودیم خرید دخترم گم شد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2027 بازدید | 83 پست
تو همین دو هفته دو بار دختر سه سال و نیممو به شوهرم سپردم یه بار موتور زد بهش یه بارم موهاشو سوزونده ...

ای وای! چیزیش که نشد؟

موهاش چطور سوخت؟

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
الحمدلله که پیدا شد امشب یه کلیپی دیدم بچه توی رستوران دست زد به یه چیزی، خورد توی سر یه زن بیچا ...

خانمه نمرده حالش خوبه

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای بدتراز بچه گم شدن مگه داریم پسرمن یه بار گم شد بعدازنیم ساعت پیدا شد یعنی اون نیم ساعت دقیق مرگ ...

کجا بود؟ کی پیداش کرد؟

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
فقط باید مادر باشی تا درک بکنی اون لحظه رو! 😭 خدا به داد اون مادرایی برسه که بچه هاشون گم میشه! مثل ...

ما اینجا تو شهرمون خیلی گرمه. یبار داشتم دخترم رو از مهد میاوردم. هوا بشدت گرم بود. بخدا یاد بنیتا افتادم بغض گلوم رو گرفت. گفتم خدایا خودت به مادرش صبر بده. ما که در حال حرکتیم تحمل گرما نداریم اون طفلی تو ماشین یجا بود چقدر درد کشید و زجر کشید 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731
خداروشکر پیدا شد.حالا یکی ازفامیلهای مابچه 3یا4سالش رو تو سالن عروسی جاگذاشته بود😯سوارماشین شدن وکم ...

باید به این مادر تقدیر نامه بدن به عنوان مادر نمونه😁

خداروشکر پیدا شد.حالا یکی ازفامیلهای مابچه 3یا4سالش رو تو سالن عروسی جاگذاشته بود😯سوارماشین شدن وکم ...

جهازبرون خواهرم چندتا ماشین از تهران میرفتیم زنجان پنج شش سالم بود وسط راه نگه داشتن چایی بخورن اونجا باغ انگور بود رفتم دور بزنم برگشتم دیدم همه رفتن منو جا گذاشتن قشنگ یادمه چه شوکی بهم وارد شد میوه دستم بود داشتم میخوردم از دستم ول شد افتاد یه خانواده ای اونجا بودن اونا آرومم کردن تا برگشتن دنبالم همه فکر کرده بودن تو اونیکی ماشینم وسط راه دیده بودن نیستم خیلی خاطره ی بدیه الان ۲۵ سالمه ولی هنوزم یادم میوفته همه ی اون حس بد دوباره میاد سراغم

2738

خداروشکر طوری نشد

یکی از آشناها بچش تو کالسکه میخواد بره تو مغازه حوصلش نمیشه ببره میگه کمتر از یه دقیقه اس میرم میام برمیگرده بچه نیس

بعد سه ماه گریه و شیون با التماس تو یه برنامه تیوی مادره ضجه زد

پیدا شد

فروخته بودنش به یه خانواده تو ورامین همسایه ها شک کرده بودن زنگ زدن پلیس

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
کجا بود؟ کی پیداش کرد؟

رفته بود خونه خواهرم حالا ماهمه جا زنگ زده بودیم جز اونجا مامانم غش کرد من مامانم رو ک دیدم خودم بدتر میشدم یکی نبود بهمون دلداری بده پسرداییم رفت خونشون دید اونجاعه چن خیابون ازمون دورتره خونه خواهرم گفت فک کردم میدونی اینجاعه بخاطر همین زنگ نزدم بگم بهت.وقتی اوردش پسرم مارو ک دید بنده خدا ترسیده بود

جهازبرون خواهرم چندتا ماشین از تهران میرفتیم زنجان پنج شش سالم بود وسط راه نگه داشتن چایی بخورن اونج ...

من و داداشمم تو بچگی گم شدیم! رفته بودیم خرید یهو دیدیم مامان بابام نیسن! ولی مسیر رو بلد بودیم برگشتیم پارکینگ پیش ماشینمون😁

ای وای! چیزیش که نشد؟ موهاش چطور سوخت؟

رفته بودیم باغ داشتن مثلا دوتایی آتیش روشن میکردن بنزین ریخته رو چوبا آتیش زده یهو گر گرفته هم موهای خودش هم موها و مژه های دخترم سوخته بود خداروشکر جفتش بخیر گذشت

الحمدلله که پیدا شد امشب یه کلیپی دیدم بچه توی رستوران دست زد به یه چیزی، خورد توی سر یه زن بیچا ...

عه يعنى فوت شد؟

من شنيدم كه نمرده

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏
رفته بود خونه خواهرم حالا ماهمه جا زنگ زده بودیم جز اونجا مامانم غش کرد من مامانم رو ک دیدم خودم بدت ...

وای خیلی سخته! 

2706