2737
2739
عنوان

رفته بودیم خرید دخترم گم شد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2027 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخي عزيزم من دركت ميكنم 

يه بار با خواهرامو بچهاشون رفته بوديم بازار دخترىمنم گير داد كه ميخواي دست خاله رو بگيرم خواهرمم به شدت دوستش داره 

من رفتم لباس بخرم يهو دختر خواهر اومد گفت بدو بدو بچه نيستش خيرسرش ميخواست باهام شوخي كنه 😐😐😐 

يه حس وحشتناكي داشتم كه فقط خدا ميدونه

2731
بعد خودتون دعواتون نشد؟ یه بار بعد از پیدا شدن دخترم ما دعوامون شد، 

نه نشد! فقط خداروشکر میکردم که پیدا شد! فک میکردم دزدیدنش

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

وای بدتراز بچه گم شدن مگه داریم پسرمن یه بار گم شد بعدازنیم ساعت پیدا شد یعنی اون نیم ساعت دقیق مرگ خودمو با چشام دیدم منم اینقد گریه کرده بودم تواون نیم ساعت همسایه هامونم بامن گریه میکردن هیچوقت هیچوقت دیگه دوس ندارم حتی ب اون روز فک کنم باتمام وجودم درکت میکنم خیلییییی سخته

2738

خدا و هزار مرتبه شکر که پیداش کردین. اما خواهر گلم سعی کن وقتی میخوای بری بازار بچه هاتو با خودت نبری. من مگه اینکه دیگه مجبور باشم دخترم رو با خودم میبرم. هرچیدر هم مراقبدباشبم ممکنه اتفاق بدی که نباید بیوفته . بیوفته. خدا رو شکر میکنم که بچه ی شما سالم پیدا شد. این حالتون رو کاملا درک میکنم. من خودم خیلی به بچه ام حساسم. یبار برای خرید کفش واسه دخترم رفیتم بازار. دخترم پشت شوهرم بود. من به شوهرم گفتم کو بهار؟ اون هم شوخیش گرفته بود گفت نمیدونم مه پیش تو نبود. اون لحظه من مثل دیونه ها شدم. فقط جیغ میزدم. باورت نمیشه کسری از ثانیه من مثل روانیها اینور و اونور میدویدم. شوهرم هرچی صدام میکرد اصلا به حرفش گوش نمیدادم. تا یهو یه خانمی اومد زد تو گوشم تا به خودم اومدم. اما واقعا داشتم سکته میکردم. بعدش هم کلی با شوهرم دعوا کردم که این چه شوخی بود که کردی. گفت بابا من فکر کردم دیدیش. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
اخي عزيزم من دركت ميكنم  يه بار با خواهرامو بچهاشون رفته بوديم بازار دخترىمنم گير داد كه ميخوا ...

بخدا اگه یه دقیقه دیرتر پیدا میشد قلبم وایمیساد

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
منم😭😭😭بخدا چشم ازش برنمیداشتم یه ثانیه هم نشد! گفتم بچمو دزدیدن😭😭😭

همیشه ادرس و شماره تلفن خدتو و همسرتو تو یه برگه کوچیک بنویس بزار جیب دخترت همیشه تو لباس بیرونش باشه خدا نکنه اتفاق بیافته ولی اگه یه درصد پیش اومد پیداش کردن بهت زنگ بزنن 

خیال کن که غزالم بیا و ضامن من باش  

خداروشکر پیدا شد.حالا یکی ازفامیلهای مابچه 3یا4سالش رو تو سالن عروسی جاگذاشته بود😯سوارماشین شدن وکمی ازمسیررورفتن متوجه شدن بچه نیست ودوباره برگشتن دیدن یکی از کارکنان  زیرمیز پیدا کرده

خدا با منه و برای من کافیه  

خدا رو شکر بخیر گذشته مردا که فقط حساسیت و بکن نکن الکی دارن نمیشه در مورد بچه داری و نگهداری بچه بهشون اعتماد کرد زیاد

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
خدا و هزار مرتبه شکر که پیداش کردین. اما خواهر گلم سعی کن وقتی میخوای بری بازار بچه هاتو با خودت نبر ...

فقط باید مادر باشی تا درک بکنی اون لحظه رو! 😭 خدا به داد اون مادرایی برسه که بچه هاشون گم میشه! مثل بنیتا و اون دختره آذریه و ....من نمیدونم چطور مادراشون تاحالا زنده موندن! خدایا به خودت پناه میبریم

2706